Huobi, yeni Primelist kuralları sonrasında LOVE token’ı da listeleyecek

Huobi, yeni Primelist kuralları sonrasında LOVE token’ı da listeleyecek

Huobi Global, 10. Primelist etkinliğinde GameFi’nin projesi Deesse’nin LOVE token’ını listeleyeceğini duyurdu. Yenilenen Primelist kuralları sonrasında kullanıcılar, 12 Ocak 2022’den sonra cüzdanlarındaki kripto varlıklarla (HT veya USDT) platformda işlem yaparak, LOVE’a erken erişim hakkı kazanabilecekler.  

Dünyada önde gelen dijital varlık borsalarından Huobi Global, 10. Primelist etkinliğinde Deesse’nin token’ı LOVE’ı listeleyeceğini duyurdu. Primelist kurallarının yenilenmesi ile beraber Huobi kullanıcıları bu etkinlikle, cüzdanlarındaki kripto varlıklarla (HT veya USDT) platformda işlem yaparak, LOVE’a erken erişim hakkı kazanabilecekler. Bir GameFi projesi olan Deesse; kullanıcıların oyun oynayıp token ve NFT kazanmasını sağlayan blockchain tabanlı Rol Yapma Oyunu (RPG) ve Kart Yerleştirme Oyunu (CPG) olarak biliniyor. LOVE’ın listelenmesi, Huobi’nin Deesse geliştirici ekibine ve potansiyel geleceğine inancını gösteriyor.

GameFi’de son dönemde çok dikkat çeken ‘Oyna-Kazan’da (Play-to-earn, P2E), oyuncular sadece oyunda ilerlemek ve savaşmakla kalmazken; topladıkları token’ları, eşyaları ve diğer NFT varlıkları satarak gelirde elde edebilecekler. Kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için, Deesse ‘Kazan ve Eğlen’ modeli sunarak, oyun içindeki NFT token’ların ve ekipmanların geliştirilmesini sağlıyor. Böylece dahada ender hale gelen tokenlar ve ekipmanlar, oyuncular için yeni kaynaklar oluşturuyor.

10. Primelist etkinliği, yeni token listeleme etkinliğine katılım için yeni bir modeli de beraberinde getiriyor. 12 Ocak 2022 Çarşamba günü, saat 11.00’den sonra, kullanıcılar etkinlik süresi boyunca (8 Ocak 06:00 – 12 Ocak 11:00) ayrılan biletler için işlem yaparak; varlıklarını kilitlemeleri halinde pay hakkı kazanacak. Primelist etkinliğine katılmayan kullanıcılar Huobi Global’de listelenmesinin ardından LOVE tokeni satın alabilecek. Detaylar için buraya tıklayın.

Huobi Global, önceden bildirmeksizin, neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Huobi Global tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan Huobi sorumlu değildir. Huobi, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.