Akzirve ‘Topkapı 29 Projesi’ 20 Ocak 2022’de tanıtılacak

Akzirve ‘Topkapı 29 Projesi’ 20 Ocak 2022’de tanıtılacak

Tarihte 29 Mayıs 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet, 55 gün süren kuşatma sonunda İstanbul Topkapı’dan girerek İstanbul’u fethetti. İstanbul, bu fetih sonrasında yeni çağın en önemli ekonomik ve kültürel merkezlerinden birisi olarak ticaretin, ihtişamın ve zenginliğin şehri halini alarak her döneme adını altın harflerle yazdırmayı bildi.

29 Mayıs 1453’ten sonra İstanbul’da şimdi başka bir 29 yükselecek

Topkapı 29 projesi İstanbul’un fethinin yaşandığı o tarihi noktada, şehrin tam kalbindeki İstanbul Topkapı’da, sizlerin yeni değerleri ve de geleceği fethedebileceğiniz eksiksiz bir yaşam başlıyor.

Topkapı 29, İstanbul’da tarihin kalbi olan Topkapı’da, ulaşım ağlarının tam kesiştiği noktada, okullar, hastaneler, iş ve yaşam merkezleri ile çevrili harika bir konumda sziler için hayata geçiyor. Projeden karayoluna direkt çıkışı ile metrobüs, metro, tramvay ve Marmaray istasyonlarına 10 dakika gibi kısa yürüme mesafesinde yer alırken. Zeytinburnu sahili ve tüm ulaşım noktalarına bağlantıları ile konumu daha da önem kazanıyor.

Topkapı 29, Modern mimari yapısı, yüksek kaliteli inşaat kalitesi, insana odaklı tasarımı, boş yeşil alanları, sosyal alanlar ve kültürel zenginlikleri ile çok geniş bir alan içerisinde, yüksek kalitede yepyeni bir yaşam sunuyor!

Sadece İstanbul değil, Türkiye’de de ilkler getiren yepyeni bir ekosistem

Topkapı 29 projesi, kendi ekosistem içerisinde sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, şehrin tamamı için de vazgeçilemez bir cazibe merkezi olan bir ekosistem projesi olacak.

Topkapı 29 projesi, 20 Ocak 2022 Perşembe günü saat 10.00’da Topkapı 29 satış ofisinde düzenlenecek basın toplantısında tanıtılarak lansman satışlarına başlanacaktır.