Tahincioğlu’ndan yeni proje Nidapark Çengelköy satışa sunuldu

Tahincioğlu’ndan yeni proje Nidapark Çengelköy satışa sunuldu

Köklü firma geliştirmiş olduğu nitelikli projeleriyle gayrimenkul sektörünün Türkiye’de önde gelen şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, yeni projesi olan Nidapark Çengelköy projesini satışa sundu.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonlarından biri olan Çengelköy’de, 36 bin 500 metrekarede az katlı toplamda 12 blok olarak yatay mimari ile tasarlanan projede; 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5,5+1 dubleks kat planlarında markalı konuttan meydana geliyor.

36 ay 0 vade

Dev proje konut sahibi olmak isteyenler için banka kredisi kullanmadan, dosya ve hayat sigortası masrafı olmadan 36 ay 0 vade farkı ile ya da 60 ay 0.69 vade farkı ile avantajlı ödeme planları sunulmaktadır.

Avantajlı konumu ile İstanbul’un her noktasına konforlu ve çok hızlı bir şekilde ulaşma kolaylığı sunan Nidapark Çengelköy projesinde sosyal donatıların yanısıra açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna, cafe, çocuk oyun alanı, güneşlenme ve seyir terasları, yürüyüş parkurları ile aynı zamanda kamunun kullanımına da açık 10 bin metrekarelik bir park  öne çıkıyor. Bütün daireler balkon yada terasa sahip.