Nef, New York’a yepyeni bir yaşamı Saint Marks Place ile getirecek…

Nef, New York’a yepyeni bir yaşamı Saint Marks Place ile getirecek…

Nef’in, New York projesi olan Saint Marks Place 20201 yılı 21 ocakta 595.000 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Avdoo&Partners’ın ortaklığıyla 210 milyon dolarlık yatırım bedeli ile geliştirilen tam 12 katlı Saint Marks Place projesi Brooklyn’in en gözde caddesi olan 4. Cadde’de yükseliyor. Nef’in kendisine ait patentli“Foldhome” konseptinin Amerika’daki temsilcisi olacak bu projenin teslim tarihi ise 2021 yılı son çeyreğinde olacak.

Boerum Hill’de yer alan ve Brooklyn’de ilk akla gelen yer Park Slope, Gowanus, Fort Greene, Cobble Hill ve Downtown Brooklyn’in tam ortası noktada yer alan Saint Marks Place projesi stüdyo daieden 4+1 daireye kadar farklı kat planlarında 100 rezidans dairesinden meydana geliyor.

Saint Marks Place projesi Manhattan Central Park’a 10 dakikalık mesafede

Manhattan Central Park projesi, Brooklyn’de önemli ulaşım duraklarından olan ve 9 metro hattının kesişim noktası olarak yer alan Atlantic Avenue ve Barclays Center istasyonlarına tam 3 dakika yürüme mesafesinde yer alırken Manhattan Central Park’a ise metroyla sadece 10 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

Projede yüzde 10 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. Geri kalan yüzde 90’lık ödemenin büyük kısmı ise teslimde 30 yıl vade ile kredi kullanılarak yapılabiliyor. Düşük kredi faizi ve 30 yıla varan vade imkanı nedeniyle yatırımcı, teslimden itibaren evini de kiraya vererek ayda sadece 399 dolar ödeyerek konut sahibi olabiliyor.