‘Ondörtüç Pendik’ “Şehrin Ortasında Müstakil Yaşam” akımı başlattı

‘Ondörtüç Pendik’ “Şehrin Ortasında Müstakil Yaşam” akımı başlattı

İnsay Yapı, Pendik’in merkezinde inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesi aracılığıyla konutta “Şehrin Ortasında Müstakil Yaşam” akımı başlattı. Proje, sahip olduğu zengin peyzaj alanları, geniş balkonlu ve depolama alana sahip daireleriyle müstakil yaşam konforunu şehrin merkezine getirdi. Daire fiyatlarının 388 bin TL’den başladığı proje, uygun fiyatlarına karşılık yatırımcısına sunduğu yüksek katma değerle dikkat çekiyor.

Pandemi nedeniyle konutta oluşan izole yaşam arayışını, ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde yeniden tanımlayan İnsay yapı, başlattığı “Şehrin Ortasında Müstakil Yaşam” akımı ile sektöre bir ilk kazandırdı. Geniş peyzaj alanları, her dairede yer alan geniş balkon ve depolama alanları ile izole yaşamı şehrin merkezine getiren proje, merkezi konumunun verdiği avantajla da yatırımcısına sunduğu katma değerde fark yaratıyor.

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin şehrin merkezinde müstakil yaşam sunan donanımıyla özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde yatırımcılar tarafından ciddi bir taleple karşı karşıya kaldığını vurgulayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

İzole yaşam kavramına yeni bir boyut kazandırdı
“Sert peyzajın ve botanik bahçelerin hâkim olduğu zengin yeşil alanlarımız, her dairede yer alan geniş balkon ve depolama alanı seçeneklerimiz ile bu dönemde hayatımıza giren izole yaşam kavramına farklı bir boyut kazandırdık. Başlattığımız “Şehrin Ortasında Müstakil Yaşam” akımında, merkezi konumumuz ve güçlü donanımızdan güç aldık. Alandan kazanmak amacıyla pek çok projede bulunmayan geniş balkonları tekrar gün yüzüne çıkardık. Dairelerimizin yüzde 85’inde balkonlarımız yer alıyor. Ayrıca pandemi ile birlikte bir evin en önemli ihtiyacı haline dönüşen depolama alanlarına da projemizde yer verdik. Projemizdeki daireleri fiyatına göre değerlendirdiğimizde bölgenin en yüksek yaşam standardını uygun fiyatlar üzerinden yatırımcılarımızla buluşturuyoruz.”

Her büyüklükteki dairede balkon
İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle korona günlerinde rahat bir nefes aldırıyor. ‘Ondörtüç Pendik’ sakinleri, izole yaşamda en çok ihtiyaç duyulan balkon keyfini, sağlıkla doyasıya yaşayabiliyor. Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. 1+1 dairelerin çoğunda da 1 balkon, 3+1 dairelerde ise 2 balkon bulunuyor.

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı
‘Ondörtüç Pendik’ projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı ‘Ondörtüç Pendik’; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projenin sunduğu müstakil yaşam olanakları, talebe yön veriyor. 1+1 dairelerin 388 bin TL’den başladığı projede, 2+1 daireler 532 bin TL’den, 3+1 daireler ise 755 bin TL’den satışa sunuluyor.

Depolama alanlarıyla ofisi ve okulu eve sığdırdı
‘Ondörtüç Pendik’ projesi, depolama alanlarıyla ofis ve okul yaşamını da evlere sığdırıyor. Projede yer alan 2+1, 3+1 konutların her birine geniş depolama alanları yer alıyor. Depolama alanlarının büyüklükleri 3 ile 3.5 metrekare arasında değişiyor. 3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerde, biri dairenin hemen karşısında konumlandırılan, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor.

Teknokent’e komşu…
Pendik’in merkezinde yer alan ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent’e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta
Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. ‘Ondörtüç Pendik’, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

İnsay Yapı hakkında:
Grubun temelleri 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariki yapan İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atıldı. 1994 yılında grubun amiral gemisi Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. AŞ. ile bir çok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin dış ticareti, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yönelik yatırım yapıldı.1997 yılına gelindiğinde grubun üretici firması olan İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu tamamlandı. Böylelikle sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerlerin üretimine başlandı. Daha sonra 40 yıllık tecrübe ve sermaye birikimini gayrimenkul sektöründe kazandırmak üzere, 2011 yılında İnsay Yapı San. ve Tic. AŞ’yi kuruldu. Ankara’da 119 konuttan oluşan Elit Manzara Beytepe projesi ile İstanbul Pendik’te 252 konutluk Ondörtüç projesini hayata geçirdi. Önümüzdeki dönemde yeni projelerin hazırlıklarını da sürdüren İnsay Yapı, güçlü kadrosu ile sektörde söz sahibi aktörler arasında yer almaktadır.

0216 3141414 www.insayyapi.com www.ondortuc.com.tr www.kolsuzlarkimya.com