Boss4 Gayrimenkul’den yeni proje Alya Mercan

Boss4 Gayrimenkul’den yeni proje Alya Mercan

Alya Mercan ile Beylikdüzü’nün merkezinde “Nefes aldıran rengarenk yaşam” sunacak.

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün 2020 yılının son çeyreğinde projelendirdiği yeni yatırımları, ilk meyvesini verdi. Yılı 300 milyon TL’lik yatırımla 3 yeni proje ile kapatan şirket, ilk projesini olgunlaştırdı. Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da temelini attığı Alya Mercan projesinin hafriyat çalışmalarını sonlandırarak, hızla ilk katı tamamladı.

5 bin 548 metrekarelik alan üzerinde 4 blokta inşa edilen, 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dubleks olmak üzere 84 daireden oluşan proje, yatay mimari konsepti ve sunduğu “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” atmosferiyle bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandırmaya hazırlanıyor. 18 ay sonra teslim edilecek projede daire fiyatları, 600 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, yatırımcılara verdiği sözü tutan yaklaşımının eseri olan en yeni projelerini hızla olgunlaştırıyor. Geçtiğimiz yılın sonunda yılı 300 milyon TL’lik 3 yatırımla kapatan, yatırımcılara 3 projeyi de 2021 yılında hızla olgunlaştıracağına dair söz veren şirket, yıla hızlı başladı. Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da temelini attığı Alya Mercan’ın inşaat çalışmalarını kısa sürede olgunlaştırdı. 5 bin 548 metrekarelik alan üzerinde 4 blokta 4 katlı olarak inşa edilen projenin inşaat çalışmaları ileri seviyeye ulaştı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dubleks olmak üzere 84 daireden oluşan projede daire büyüklükleri 97 ile 326 metrekare arasında değişiyor. Daire fiyatları ise 600 bin TL’den başlayıp, 2 milyon 500 bin TL’ye kadar uzanıyor.

Banka yok, kefil yok, faiz yok!
Alya Mercan, Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan konumu, sahip olduğu yatay mimari konsepti ve “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” atmosferiyle bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandırmaya hazırlanıyor. Şehrin kalabalığından uzak, ferah bir yaşam alanı yaratan proje, merkezi konumunun verdiği avantajı, sunduğu izole ama aynı zamanda aktif yaşam anlayışıyla birleştiriyor. 4 bloğun tümünü birleştiren geniş bir bahçesi bulunan proje, sosyal donatı alanlarıyla doğanın içinde, tam anlamıyla bir sosyalleşme ortamı yaratıyor. Yatırımcılara “600 bin TL’den başlayan fiyatlarla hayallerinizdeki yaşama ulaşabilmeniz için banka yok, kefil yok, faiz yok!” diye seslenen projede, lansmana özel yüzde 50 peşinata, yüzde 0 faiz ile 24 ay vade avantajı sunuluyor. Projede peşin ödemede yüzde 10 indirim uygulanıyor. Teslimler ise 18 ay sonra başlayacak.

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat olarak, her koşulda yatırımcılarına verdikleri sözü tutan bir yaklaşımla, 4 yıldır faaliyetlerini sürdürdüklerini vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “2020’nin sonunda 300 milyon TL’lik bir yatırımla 3 projemize start verdik. Bunu yaparken de yatırımcılarımıza 2021 yılında bu projeleri olgunlaştıracağımıza dair bir söz verdik. Bu sözümüzü tutmak adına çalışmalarımızı soluksuz sürdürdük. Yatırımımızın ilk meyvesi olan Alya Mercan’ı yatırımcılarımızla buluşturuyoruz” dedi.

Beylikdüzü’nün kalbinde, bölgenin en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da hayata geçirilen Alya Mercan ile yatırımcılara “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” atmosferi yaratmaya hazırlandıklarını kaydeden Abdülkadir Akkuş, projeye ilişkin şu bilgileri verdi:

İzole, ferah ve aktif yaşam ayrıcalığı
“2020’nin son çeyreğinde projelendirdiğimiz Alya Mercan’ın merkezi lokasyonu, sahip olduğu yatay mimari tasarımı, tüm bloklarını birleştiren geniş bahçesi, hemen her dairede bulunan balkon avantajı ile bölgeye yeni bir yaşam avantajı kazandırıyoruz. Sunduğumuz izole ve ferah yaşam anlayışını, aktif bir sosyalleşme imkânı veren sosyal donatılarımızla da destekleyerek yatırımcılarımıza yaşam alanlarından ayrılmak zorunda kalmadan sosyalleşme imkânı sunuyoruz. 5 bin 548 metrekarelik alan üzerinde 4 blokta 4 katlı olarak inşa ettiğimiz projemizin hafriyat çalışmalarını hızla tamamlayarak ilk katımızı oluşturduk. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dubleks olmak üzere 84 daireden oluşan projemizde daire büyüklükleri 97 metrekare ile 326 metrekare arasında değişiyor. Köklü tecrübe ve güçlü finansal yapımızla olgunlaştırdığımız yeni projemiz Alya Mercan’da lansman dönemini başlattık. Daire fiyatlarının 600 bin TL’den başladığı projemizde lansmana özel bir ödeme avantajı sunuyoruz. Yatırımcılarımızı, 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla hayallerinizdeki yaşama ulaşabilmek için banka yok, kefil yok, faiz yok!’ diyerek ailemize davet ediyoruz. Lansmana özel olarak; yüzde 50 peşinata, yüzde 0 faiz ile 24 ay vade avantajı sunuyoruz. Peşin ödemede ise yüzde 10 indirim uyguluyoruz.”

Çocuklu aileler ile beyaz yaka çalışanları buluşturuyor
Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Kavaklı’da yer alan Alya Mercan, sunduğu yatay mimari konsept, “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” atmosferiyle bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandırıyor. 97 ile 326 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1, 3+1, 5+2 büyüklükte, 4 blokta toplam 84 daireden oluşan proje, üst düzey donanımıyla çocuklu aileler ile beyaz yaka çalışanların beklentisini aynı anda karşılıyor. İnşaat çalışmaları hızla süren projede teslimler, 18 ay sonra başlayacak.

Beylikdüzü’nün kalbinde
Alya Mercan, Beylikdüzü’nün kalbindeki konumuyla yatırımcıları cezbediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya 5, Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık mesafede yer alan proje; okullar bölgesine 1 dakika, İDO iskelesine 5 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 5 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Nefes aldıran ferah yaşam alanı
Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Mercan, 4 bloğu birleştiren geniş bahçesiyle nefes aldıran ferah bir yaşam alanı yaratıyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, kapalı yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıyla da ferah yaşam alanı konseptini destekliyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

444 25 92 www.alyamercan.com

Akkuş Grup Hakkında
1988 yılında kurulan Akkuş Grup, tekstil, akaryakıt, eğitim, kimya ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 1993 yılında tekstil sektörüne adım atan grup, 2006 yılında kurduğu tekstil üretim tesisi ile sektörde hızlı bir büyüme gerçekleştirerek Türkiye’deki en büyük 500 şirket sıralamasına girmeyi başarmıştır. Tekstil sektöründe elde ettiği bu başarı, grubun akaryakıt ve inşaat sektörlerine giriş yapmasını tetiklemiştir. Mardin Organize Sanayi Bölgesi, Avcılar Ambarlı ve Güneşli de olmak üzere sahip olduğu 3 tesisinde ürettiği tekstil ürünlerinin tümünü Avrupa’ya ihraç eden grup, bünyesinde bine yakın bir istihdam yaratmaktadır.
Tekstil ve kimya sektörlerinde elde ettiği köklü tecrübesini finansman gücüyle birleştirerek 6 yıl önce Akkuş Gayrimenkul ile inşaat sektörüne giriş yapan grup, 2 yıl önce Lübnanlı iş ortağı El Khatib Group ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul şirketi ile Alya markası adı altında yeni projeler geliştirmektedir.

BOSS4 Gayrimenkul Hakkında
BOSS4 Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul’ün sektördeki gücünü; 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren, büyük yatırımcılar için yatırım portföyleri oluşturan Lübnan’lı El Khatib Group ile birleştirerek, 2017 yılında kurduğu bir şirkettir. Akkuş Group, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. Bu kapsamda, Türkiye’de gerçekleştirilecek yenilikçi ve alanında öncü projelerin gelişim aşamasından yapımına kadar tüm süreçlerin danışmanlığını, Akkuş Group üstlenmektedir. İki şirketin güç birliği ile kurulan BOSS4 Gayrimenkul, ilk olarak Beylikdüzü’nde Alya Grandis’i sektöre kazandırmıştır.BOSS4 Gayrimenkul bünyesinde; Alya markasıyla, 3 yılda, yaklaşık 300 milyon TL’lik yatırımla 500’e yakın konutu ve onlarca birimden oluşan ticari üniteyi içeren 4 projeye imza atmıştır. 2020 yılını toplam 300 milyon TL’lik 3 proje ile kapatmıştır. Bu kapsamda üretilen Alya Grandis ve Alya Onist’te yaşam ve Alya Marin projesinde teslimler başlamıştır. Levent’te hayata geçirilen Alya Teras projesinde üretim devam etmektedir. Alya Mercan, Dolunay ve villa projeleri için düğmeye basılmıştır. Şirket yeni arazi geliştirme çalışmalarını da sürdürmektedir.