Emlak Konut ile Emlak Katılım Bankası’ndan dev kampanya

Emlak Konut ile Emlak Katılım Bankası’ndan dev kampanya

Emlak Konut GYO ve Emlak Katılım Bankası yeni bir anlaşmaya imza attı. Yapılan bu anlaşma kapsamında Emlak Konut bünyesinde satışı olan konut projeleri için Emlak Katılım Bankası tarafından özel kredi imkanı sunulacağı duyuruldu. Emlak Katılım Bankası tarafından sağlanacak olan özel konut kredisi hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Emlak Konut GYO normalleşme sürecinde hayata geçirdiği yeni konut kampanyası nı müşterilerine duyurmuştu. Emlak Konut GYO kampanya kapsamında indirimli fiyat, çok özel ödeme seçenekleri, iki sene ödemesiz uzun süreli vade imkanı sunarken ayrıca Emlak Katılım Bankası ile de bir yen anlaşmaya imza attı.

Emlak Katılım Bankası tarafından Emlak Konut projelerine özel kredi imkanı

Emlak Katılım Bankası kendi sitesi üzerinden yapılan anlaşma ile uygulnacak kredi ile ilgili kullanım detayları hakkında açıklama yaptı. Kampanya ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ mottosuyla auyurulmaya başladı ve verilecek olan özel kredi ile müşterilerinin özel olarak kredi kullanılabileceği de duyuruldu. Emlak Konut GYO projelerinde uygulanacak olan kredi kullanım özellikleri şu şekilde olacak; yüzde 10 satış fiyatında indirim sağlanırken banka tarafından uygulanacak kar payı oranı da 0,79 olarak açıklandı.

Bankanın uygulayacağı vade süresi ise 120 ay vade ile olacak. Ödemenin erteleme süresi ise bu kampanya ile ev alacaklar için 2 sene ödeme erteleme imkanı sunulacak. 24 ay ödeme olmaksızın olacak kredinin maliyetini müşteri adına Emlak Konut GYO karşılayacak. Yapılacak peşinat ödemesinde ise Emlak Konut GYO’dan konut alacaklar için yüzde 5 peşinat şeklinde olacak. Kullanılacak olan kredi limiti ise alınacak olan konutun değerinin yüzde 80’i kadarı için kredi kullanımı imkanı sunulacak.