DYO’nun inovatif ürünü “Hidrolux’’ ile yaşam alanlarınız ışıldasın

DYO’nun inovatif ürünü “Hidrolux’’ ile yaşam alanlarınız ışıldasın

DYO’nun Hidrolux’ü ile pürüzsüz, göz alıcı yüzeyler. DYO’nun geliştirip ürettiği Hidrolux; kokusuz, örtücü, sararmaz, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olması ile insan ve çevreye duyarlı bir ürün.

Dünyada ve Türkiye’de hem çevresel faktörler hem de sürdürülebilirliğin önemi giderek artarken, Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO bu alandaki çözümleri ile fark yaratıyor. DYO’nun kokusuz, insan ve çevreye dost ürünü Hidrolux; ahşap, metal yüzeyler ve duvarlarda kullanılabiliyor.

DYO’nun su bazlı ürünü Hidrolux içeriğindeki üstün özellikleriyle pek çok avantajı bir arada bulunduruyor. Silinebilen, kapatıcı, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olması ile öne çıkan Hidrolux, uygulandığı yüzeye parlak bir görünüm kazandırıyor. DYO’nun bu inovatif ürünü sararma da yapmıyor.

Ahşap, metal yüzeyler ve duvarlarda son kat boya olarak kullanılabilen Hidrolux, uygulama sonrasında herhangi bir koku bırakmıyor. Temiz ve pürüzsüz bir yüzey sağlayan Hidrolux’ü tercih eden kullanıcılar, DYO Renk Pınarı sayesinde kendi özel renklerini de oluşturabiliyorlar.