MÜJDE! Bazı bankalar faizsiz kredi vermeye başladı

MÜJDE! Bazı bankalar faizsiz kredi vermeye başladı

Bankalarda kredi faizleri düşmeye devam ederken bankalar yıl sonunda daha da fazla kredi verip karlılık oranlarını arttırmak için ile kıyasıya bir rekabet içine giriyorlar. Rekabete giren bu bankalardan bazıları ise özel kredi kampanyaları yaparak faizsiz kredi vermeye başladılar. Faizlerde son durum nedir ve en uygun krediyi hangi banka veriyor?

Bankalarda kredi kampanyaları tam hız devam ediyorken bankalar arasında yoğun rekabette bazı bankalar faizsiz kredi desteği vermeye de başladılar.

Türkiye Finanas Katılım Bankası faizsiz taşıt finansmanı vermeye başladı

Bankalar arasında yaşanan rekabete Türkiye Finans Katılım Bankası, faizsiz taşıt finansmanı kampanyası başlatarak büyük yankı uyandırdı. Türkiye Finans Katılım Bankası’dan yapılan açıklamada anlaşmalı olan otomobil markaları için kullanılacak kredilerde  yüzde sıfırdan başlayan kar payı oranları ile taşıt finansman kredisi desteği verileceğini duyurdu.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yaptığı açıklama şu şekilde: ​”Yerli üretime destek doğrultusunda tüm yerli üretim araçlarda %0.49 kâr ​oranı, 0 km anlaşmalı markamız modellerinde %0, diğer tüm araçlarda ise kâr ​oranı %1’den başlayacak şekilde Türkiye Finans’ta sizi bekliyor” şeklinde kampanya duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası faizsiz araç kredisi veriyor!

Yapı Kredi Bankasın ‘Her Şey Dahil Finans Paketli’ kampanyası ile faizsiz taşıt kredisi veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Ford Finans taşıt kredisi kullanarak For’un Focus modeli hariç bütün 2018 MY sıfır km Ford marka binek araçlarda 50 bin TL’ye kadar 25 ay sıfır faiz ve bütün 2019 MY sıfır km Ford Fiesta, Focus ve Ecosport model araçlar için de 60 bin TL’ye kadar 12 ay sıfır faizle kredi kulanma fırsatı sunuluyor.

Denizbank dosya masrafsız faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına başladı!

Denizbank’ta 0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Denizbank, yeni kampanyası ile 2 adet otomatik ödeme talimatı veren vatandaşlara faizsiz ihtiyeç kredisi kullanma fırsatı sunmaya başladı. Denizbank kampanyadan yararlanıp 2 adet de otomatik ödeme talimatı verenlere 12 ay süreli faizsiz ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.