“Büyük düşünenler”in tercihi Alya Grandis’in dubleksleri satışa sunuldu

“Büyük düşünenler”in tercihi Alya Grandis’in dubleksleri satışa sunuldu

Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın projesi Alya Grandis’in dubleks daireleri satışa sunuldu.
“Büyük düşünenler”in tercihi Alya Grandis’in dubleksleri satışa sunuldu

Akkuş Grup’un, inşaat sektöründeki yüzü olan Akkuş Gayrimenkul tarafından Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurulanBOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın projesi Alya Grandis’in dubleks daireleri satışa sunuldu. Teslimlerin yapıldığı ve oturumun başladığı projede yer alan 6+2 ve 7+2 büyüklüğe sahip dubleks konutlar, 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarla buluşturuluyor.

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Adnan Kahveci bulvarında inşa edilen Alya Grandis projesi, kalabalık ailelere hitap eden dubleks daire seçenekleriyle, bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. Akkuş Gayrimenkul ile Lübnanlı El Katip Grup ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk markalı konut projesi olan Alya Grandis’te yer alan ve 2 kata yayılan dubleks konutlar,“Büyük düşünenler” için geniş daire seçeneği sunuyor. 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip, 6+2 ve 7+2 dubleks konutlar, kalabalık aileler için ayrıcalıklı ve üst düzey bir yaşam alanı yaratıyor.
100 milyon TL’lik yatırımla Beylikdüzü’nde inşa edilen projede, 144 ile 372 metrekare arasında değişen, 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 olarak 4 daire tipine sahip 100 konut ile 8 ticari alan yer alıyor. Yüzde 90’ının satışı tamamlanan projedeki 6+2 ve 7+2 dubleks konutlar, “Büyük düşünen” kalabalık ailelerin beklentisini, sunduğu üst düzey yaşam alanıyla zirveye çıkarıyor.
Dubleks konutlarda üst düzey yaşam konforu
Akkuş Gayrimenkul olarak, Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’te, geniş daire beklentisi içinde olan yatırımcıları üst düzey yaşam alanlarıyla buluşturduklarını vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “100 milyon TL’lik yatırımla, 8 bin metrekarelik arsa ve 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 5 katlı, 10 blokta 100 daire olarak inşa ettiğimiz projemizi, yatırımcılarımıza söz verdiğimiz tarihten 4 ay önce teslim ettik. Daha önce Akkuş Gayrimenkul olarak daha önceki 3 projemizde olduğu gibi, erken teslim sayesinde mutlu ailelerimizin arasına yenilerini katmış olduk. Erken teslim bizim geleneğimiz oldu. Projemizin son aşaması olan dubleks dairelerin de yapımını tamamlayarak satışa sunduk. Konumu, geniş daire seçenekleri, sunduğu üst düzey yaşam konforu ve sağladığı yüksek katma değerle bölgedeki diğer projelerden ayrışan projemizde, 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip, 6+2 ve 7+2 dubleks konutlarımızı 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz.” diye belirtti.

Yaşam Vadisi’ne 2 dakika uzaklıkta
Yanı başında bulunan bin dönümlük Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık bir mesafede yar alan projede; kapalı yüzme havuzu, kameriyeler, yürüyüş alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, fitness salonları, basketbol ve voleybol sahaları,fitness merkezi, otopark, sauna, sosyal donatı alanları ve Türk hamamı bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin verildiği projede, kamera sistemi, duman ve yangın alarmı gibi önemli güvenlik sistemleri de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak, modern mimari konseptinde inşa edilen projenin bahçe katlarında, bahçe terasları yer alıyor. Ayrıca her dairede 2 balkon bulunuyor.

Metrobüse 7 dakika…
Alya Grandis projesi;AVM, hastanelere ve eğitim kurumlarına çok yakın yakın mesafede yer alıyor.Metrobüse 7 dakika uzaklıkta bulunan proje; TEM bağlantı yoluna 5 dakika civarında yer alan ToriumAVM’ye 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Akkuş Grup Hakkında
1988 yılında kurulan Akkuş Grup, tekstil, akaryakıt, eğitim, kimya ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 1993 yılında tekstil sektörüne adım atan grup, 2006 yılında kurduğu tekstil üretim tesisi ile sektörde hızlı bir büyüme gerçekleştirerek Türkiye’deki en büyük 500 şirket sıralamasına girmeyi başarmıştır. Tekstil sektöründe elde ettiği bu başarı, grubun akaryakıt ve inşaat sektörlerine giriş yapmasını tetiklemiştir. Mardin Organize Sanayi Bölgesi, Avcılar Ambarlı ve Güneşli de olmak üzere sahip olduğu 3 tesisinde ürettiği tekstil ürünlerinin tümünü Avrupa’ya ihraç eden grup, bünyesinde bine yakın bir istihdam yaratmaktadır.
Tekstil ve kimya sektörlerinde elde ettiği köklü tecrübesini finansman gücüyle birleştirerek 6 yıl önce Akkuş Gayrimenkul ile inşaat sektörüne giriş yapan grup, 2 yıl önce Lübnanlı iş ortağı El Khatip Grup ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat şirketi ile Alya markası altında yeni projeler geliştirmektedir. Önümüzdeki 2 yıl içinde 250 milyon TL’lik yatırımla 500’ü aşan konuta imza atmayı hedefleyen grup, Alya markası altındaki projelerine yenilerini eklemeye hazırlanmaktadır.
0212 855 57 50 www.alyagrandis.com www.akkusgrup.com