Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranını yüzde 0.99’a düşürdü

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranını yüzde 0.99’a düşürdü

Yapı Kredi Bankası kuruluşunun 75. senesinde ülke ekonomisine olan desteğini daha da artırmak için konut kredisi faiz oranını yüzde 0,99’a düşürdü. Yapı Kredi Bankası’nın yeni konut kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlar kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 ay vadeye kadar tüm vadelerde yüzde 0,99 faiz oran ile konut kredisi kullanabilecekler.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Bankanın makroekonomik gelişmeler ve piyasa koşullarına göre, müşterilerine ve üreticilere değer katabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, şu bilgileri verdi: “Yapı Kredi olarak geniş ürün yelpazemizle ve uygun ödeme seçenekleriyle müşterilerimizin her alanda olduğu gibi konut finansmanı ihtiyaçlarında da yanındayız. Bu kapsamda tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Kampanya dahilinde tüm müşterilerimizin ödeme gücüne göre farklı ödeme planları da oluşturabiliyoruz.”

En uygun faiz oranlı konut kredisinden, Yapı Kredi şubeleri, 444 0 445 telefon hattı veya yapikredimortgage.com internet adresi üzerinden yeni kredi talebi olan müşterilerin yanı sıra mevcut konut kredisini Yapı Kredi’ye taşımak isteyen müşteriler de faydalanabilecek.