Nevhabar Üsküdar’da firma bünyesinde %0.49 vade ile teslim sonrası ödeme

Nevhabar Üsküdar’da firma bünyesinde %0.49 vade ile teslim sonrası ödeme

Kalyon Holding’in gayrimenkul projeleri geliştiren, üreten ve de sunan Kalyon Gayrimenkul, İstanbul’un en eski semtlerinden Üsküdar’da hayata geçirdiği dev proje Nevbahar Üsküdar 30 Eylül 2019’da gerçekleştirilen basın toplantısı ile sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldıktan sonra satışa çıkmıştı. Nevbahar Üsküdar projesine ilgi oldukça yoğun devam ediyor.  Kalyon Holding olarak bu zamana kadar TANAP Boru Hattı, Kıbrıs’a denizin altından su götürme, İstanbul Havalimanı gibi birçok mega dev projelere imza attı. Firma Nevbahar Üskidar projesinde firma bünyesinde 0.49 vade oranı ile teslimden sonra ödeme imkanı sunuyor.

Nevbahar Üsküdar projesinde lansman fiyatları halen devam ediyor. Konutların ortalama metrekare satış fiyatları 14 bin 500 lira ve konutlarda satış fiyatları 1 milyon 200 bin liradan başlıyor. Projede 4 farklı konut bloğu yer alıyor. 2+1 dairelerden 5+2 penthouse dairelere kadar farklı kat planlarında olmak üzere toplam 169 konutun yer aldığı Nevbahar Üsküdar projesinde aynı zamanda 30 bin metrekare alanda 138 adet mağazanın olduğu Nevçarşı alışveriş merkezinin de inşaası halen devam ediyor.

Yüzde 25 peşin 0.49 vade teslimden sonra ödeme

Nevbahar Üsküdar projesinin kaba inşaatı tamamlandı. Projede daireler 2020 ekim ayı gibi teslim edilmesi planlanıyor. Projede ödemelerde yüzde 25 peşinat ödeyen herkes projeden konut sahibi olabiliyor. Kalyon Gayrimenkul kendi bünyesinde konut alıcısına sağlanan finans desteği ile 0.49 vade oranı ile birlikte yüzde 75’lik kalan bakiye taksitli ödemeleri ile konutların tesliminden sonra başlayacak.

Nevbahar Üsküdar projesi hakkın detaylı bilgiler, videolar ve görseller için aşağıdaki linki tıklayınız.