Nevbahar Üsküdar projesi nerede yükseliyor ve fiyatları ne kadar?

Nevbahar Üsküdar projesi nerede yükseliyor ve fiyatları ne kadar?

Kalyon GY’nin hayata geçirdiği yeni projesi Üsküdar Nevbahar konutlarında satışlara başlandı. Yeni proje Nevbahar Üsküdar projesi nerede yükseliyor, nasıl gidilir, konut fiyatları ne kadardan başlıyor? Kalyon GY projesi olan Nevbahar Üsküdar hakkında detaylı bilgiler emlaktuel.com’da.

Son zamanlarda yaşanan bankaların faiz indirimleri sonrasında firmalarında konut satışlarında kampanyalı satışlar yapması ile satışlara rağbet giderek artarmaya başladı. İstanbul’da Kalyon GY tarafından üsküdar’da hayata geçirilen yeni konut projesinde satışlar hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta lansman tanıtımı gerçekleştirilen Nevbahar Üsküdar reklam filmi ile konut satışlarına başlandı. Nevbahar Üsküdar projesi nerede yükseliyor, konutların fiyatları nedir, ödeme ve taksit seçenekleri neler? İstanbul Anadolu yakası Üsküdar’da hayata geçirilen dev projenin bilgileri bu haberimizde.

İstanbul’un en eski ve önemli ilçesi olan Üsküdar sahil bandında, denizi, Kız Kulesi ile adeta gözbebeği olan ilçenin tam merkezinde inşaatına başlanan ve geçtiğimiz haftalarda da lansmanı yapılanlarak Kalyon GY tarafından Nevbahar projesi konut satışları başladı.

İstanbul Üsküdar‘da hayata geçirilen bu dev projeye ilgi oldukça yoğun görülüyor. Nevbahar Üsküdar projesi  4 özel konut bloğundan, çarşısı ve özellikle merkezi konumu ile büyük ilgi görüyor.  Nevbahar Üsküdar konut projesinde konutların fiyatları da büyük merak konusu. Geçtiğimiz haftalarda lansmanla birlikte şimdilerde TV reklamları ile dikkat çeken dev projede en uygun konut fiyatı ve en pahalı konut fiyatı ne kadar sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.

İstanbul Boğazı, Üsküdar sahiline yürüme mesafesinde bulunan Nevbahar konut projesi şehrin her noktasından Üsküdar’a kolaylıkla ulaşım imkanı sunuyor. Metro, Marmaray, Deniz ve kara yoluyla projeye yürüyerek dahi ulaşmak mümkün.

Nevbahar projesinde hangi tip daireler yer alacak?

Nevbahar Üsküdar konut projesi‘nde 4 farklı daire seçeneği tasarlandı. Projede 1+1 daire seçeneklerinin yanısıra ayrıca 2+1, 3+1, ve 4+1 daireler özenli bir şekilde tasarlandı. Nevbahar Üsküdar konut projesinde 105 metrekare ile 665 metrekare arasında olan 2+1 daireden 5+2 penthouse daireye kadar farklı tipte toplam 169 konut olacak. Mağaza, alışveriş merkezi ve de Nevbahar projesinden konut sahibi olanlar için her türlü hizmet sunulacak. Nevbahar konut projesinin hemen altında yer alacak olan proje ile iç içe bulunan Nevçarşı, Üsküdar çarşılarının geleneğini modern imkanlarla bir araya getirecek..

Nevçarşı’da 138 mağaza, açık kapalı alanlarda bistro, kafe ve restoranlar, son teknoloji ses görüntü sistemlerine sahip olan sinema salonları, birbirinden eğlenceli festival, konser, söyleşi ve özel gösterimler ile renklenecek bir etkinlik alanı bir asansör kadar yakın olacak.

Nevbahar Üsküdar projesinde konut fiyatları ne kadar?

Nevbahar Üsküdar konutlarından konut sahibi olmak isteyenler konutların metrekare başına en düşük 14 Bin 500 TL ödemesi gerekecek. Konut fiyatları 1.2 Milyon liradan başlıyor. Projede daire konumu ve özelliklerine görede fiyatlar değişiyor. Nevbahar Üsküdar projesinde konut fiyatı lansman dönemine özel olarak satışlara devam ediyor.

Nevbahar Üsküdar projesinde daire fiyatlarını satış ofisini arayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Altta verdiğimiz proje linkini tıklayarak da form doldurmanız hailnde proje satış ekibi sizlere en kısa zamanda ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nevbahar Üsküdar konut fiyatlarını daha detaylı öğrenebilmeniz için buraya tıklayın

Nevbahar Üsküdar konut projesi nerede yükseliyor ve nasıl gidilir?

Kalyon GY tarafından hayata geçirilen Nevbahar Üsküdar konut projesi İstanbul’un en eski demtlerinden biri olan Üsküdar’ın merkezinde yer alıyor. Proje adresi: Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi No:35 Üsküdar İstanbul olarak kayıtlı projeye şehrin her yerinden kolay ulaşılan bir lokasyonda yer alıyor.

Proje Üsküdar Belediyesi’nin yanında konumlanıyor. Nevbahar Üsküdar’a ise otomobille; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 12 dakikada, Üsküdar Vapur İskelesi’ne 3 dakikada, Marmaray’a 3 dakikada, Altunizade metrobüs durağına ise 10 dakikada, Harem’e ise 5 dakikada mesafe uzaklıkta.

Konum için fotoğrafa tıklayabilirsiniz