MESA ORMAN örnek dairesi ile doğayla iç içe bir yaşama davet ediyor

MESA ORMAN örnek dairesi ile doğayla iç içe bir yaşama davet ediyor

50 yıllık köklü firma MESA konutta kalite ve güvenin simgesi olarak, orman ile doğal göletin hemen yanı başında yükselmeye deam eden projesi MESA Orman’da örnek daire şehrin tüm karmaşasından uzak, doğa ile iç içe bir yaşamı müşterilerine deneyimleme fırsatı sunuyor. Farklı ve yaratıcı bir mimari ile doğanın yaşam alanına taşındığı proje MESA Orman’da cazip ödeme seçenekleri ile yeni bir yaşama davet ediyorsunuz.

İstanbul’da doğa olarak en temiz havaya sahip Anadolu Yakası’nın en güzel ve özel lokasyonlarından olan Çubuklu’da yükselen MESA Orman projesi, hemen yanı başında bulunan doğal gölet ve ormanı ile doğanın tüm renklerini kucaklıyor. MESA Orman, az katlı bloklarıyla 219 dairelik butik ve özgün bir yaşam sunuyor. Proje yeşille kurduğu bağ sayesinde de metropol yaşamından uzak ve saklı bir dünyaya davet ediyor.

Şehrin içersinde ancak şehrin tüm karmaşasından uzak, doğa ile iç içe bir yaşam hayalini gerçeğe çeviren MESA Orman’da kuşların sesi, ağaçların görkemi ve kokusu, yaprakların arasından sızan güneş ışığı, temiz hava, kısacası ormanına ve verdiği huzurlu bir ortama yakın olmak artık mümkün.

Örnek dairesi ile doğa ile iç içe bir yaşamı deneyimleme fırsatı sunuluyor

MESA Orman farklı ve yaratıcı bir mimari ile doğanın yaşam alanlarına taşındığı, geniş ferah cam tasarımları ile doğa manzarasının evin içerisine dolduğu örnek dairesi doğa ile iç içe bir yaşamın sinyallerini önden veriyor.

MESA Orman projesinde oluşturulan örnek daire ile doğa ile içe içe bir yaşamı deneyimleme fırsatı sunduklarını belirten MESA MESKEN Genel Müdürü Zafer Ak, “Tüm detaylarını özenle ve titizlikle oluşturduğumuz örnek dairemiz ziyarete hazır duruma geldi. Yalın, fonksiyonel ve estetik bir çizgi anlayışı ile tasarlamış olduğumuz dairemizi dünyaca ünlü markaların mobilyaları ile taçlandırdık. Doğa ile iç içe, bol oksijenli bir yaşam imkanı sunan MESA Orman’ın tüm ayrıcalıklarını örnek dairemiz ile konut alıcılarına somut olarak sunuyoruz” şeklinde sözlerini tamamladı.

Konut teslimleri Mayıs 2020’de

MESA Orman projesinde bir çok farklı yaşam tarzına uygun 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 konut seçeneklerinde daireler bulunuyor. Projede peşin alımlarda %15 indirim, banka kredisi ile olan konut alımlarında ise 180 aya kadar vade oranı 0,79 faizle fırsatı sunulan MESA Orman’da konut fiyatları 1.989.000 TL ile 6.826.000 TL arasında değişiyor. Mayıs 2020 ile teslim edilmeye başlanacak MESA Orman, cazip fırsatları ile şehrin merkezinde doğa ile iç içe yaşama davet ediyor.

Sosyal alanları ile her anı keyifle geçecek

Kişi başına düşen ortalama en yüksek yeşil alan metrekaresi sunan MESA Orman, tam ortasında konumlanan iç bahçesi ve geniş peyzaj alanları ile sakin bir atmosfer sunuyor. Projenin etrafını saran ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru ve sadece yürüyüş mesafesindeki doğal göl ile spor keyfi farklı bir boyuta taşınıyor. Açık, kapalı sosyal alanları ile her ana keyif katan MESA Orman, parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, havuzları, tenis ve basketbol sahaları, çocukların, çocukluklarının tadına varacakları oyun parkları ile her yaştan insanın ihtiyaçlarına ayrı ayrı cevap veriyor.

Orma içinde, ulaşımın tam kalbinde

Ayrıcalıklarla dolu bir konuma sahip olan MESA Orman projesi, köprülere olan yakınlığı ile karadan, Çubuklu-İstinye arası feribot seferleri ile denizden şehrin tüm dinamizmine kısa sürede ulaşım fırsatı sunuyor. MESA Orman, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 dakika, Levent ve Maslak’a 15 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı sayesinde 3. Havalimanı’na ulaşmak çok kolay.