DemirDöküm’de Her Şey “Tıkır Tıkır”!

DemirDöküm’de Her Şey “Tıkır Tıkır”!

DemirDöküm, “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” reklam kampanyası ile sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Son dönemin sosyal medya trendi boomerang tarzıyla hazırlanan reklam filminde, DemirDöküm’ün üstün teknolojisiyle üretilen kombilerin sunduğu üst düzey konfor, performans ve güvenliğin yanı sıra tüketiciye sunulan finansal kolaylıkların da altı çiziliyor.

Türkiye’de 65 yıldır iklimlendirme sektörüne öncülük eden DemirDöküm’ün “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” reklam kampanyası 360 derece medya planlamasıyla yenilenerek yayına alındı. Geçen sezon renkli ve eğlenceli görüntüleriyle dikkat çekerek yüksek izlenme oranı yakalayan reklamda; üstün teknolojiyle üretilen DemirDöküm kombilerinin tüketicisine sunduğu üst düzey konfor, performans ve güvenliğin yanı sıra finansal kolaylıkların da altı çiziliyor.

DemirDöküm’ün müşteri profili ve tüketici trendleri göz önünde bulundurarak izleyenlerin kendiyle özdeşleşebileceği reklam filminde, peşin fiyatına 12 ay taksit imkânı ve 36 aya varan anında kredi fırsatlarının altı çiziliyor. Eğlence unsurunun etkili şekilde kullanıldığı reklam filmi ile marka farkındalığının da artırılması hedefleniyor. Cheil Worldwide Türkiye imzasını taşıyan film, televizyonun yanı sıra 34 radyo kanalında, dijital platformlar ve sosyal medyada da yayımlanacak.