Avcılar exclusive projesi’ni tanıyalım

Avcılar exclusive projesi’ni tanıyalım

Avcılar İnşaat, Ege’nin incisi İzmir’de Bayraklı’nın Mansuroğlu Mahallesi’nde hayata geçirdiği yeni projesi 8 katlı bloktan ve 274 daireden oluşuyor. Projede ticari olarak ta 33 adet dükkan yer alıyor. Avcılar Exclusive projesi 53 bin 731 metrekare inşaat alanına sahip, Avcılar İnşaat Bayraklı projesi 10 bin 409 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Avcılar Exclusive projesinde 3+1’ler 100 ile 148 metrekare, 4+1’ler 167 ile 173 metrekare arasında, ofisler ise 60 ile 239 metrekare, dükkanlar 32 ile 477 metrekare arasında büyüklüğe sahip.

Projede ödeme seçenekleri

Avcılar Exclusive projesinde alınacak konut için peşin ödemelerde yüzde 30 indirim uygulanıyor. Projede 72 aya kadar sıfır faiz imkanı ile ev sahibi olma imkanı da sunuluyor. Projede ayrıca yüzde 0,98 faiz oranı ile 120 ay vade ile banka kredisi de kullanılabiliyor.

İzmir’de en değerli bölgelerden birinde, 55 bin metrekare inşaat alanı üserinde konumlanan Avcılar Exclusive, Bayraklı Manhattan bölgesinde yüskeliyor. Işıltılı ve de yatay bir mimari ile İzmir’de yeni gözde olacak Avcılar Exclusive, şehrin merkezine yakın tüm ulaşım akslarına, İzmir Adliyesi’ne metro, İzban ve otobüs duraklarına; alışveriş merkezlerine, hastane ve eğitim kurumlarına yakın bir konumda yer alıyor. İzmir’in lüksünü, modernizmini ve konforunu bu yatay mimaride yaşatan ilk projesinde, Business ve Home konseptlerinin birlikteliği ile Avcılar Exclusive’de ayrıcalıklı bir yaşam sizleri bekliyor.

Avcılar İnşaat Bayraklı projesinin inşaat alanında zemin kat baza görevi üstleniyor. A ve B bloklar 1. kattan itibaren ayrılıyor. Ortak zeminin altında 2 adet bodrum kat  yer alıyor. Yapılması planlanan ticar anlamda 33 adet dükkan ise zemin katta yer alacak. Dükkanların 8’inde asma kat olacak. Zemin kat üzerinde 7 kat yer var. Ve zemin kat altında ise -1 ve -2 katlarında bodrum olacak. -2. katta otopark ve sığınak ile -1. katta otopark ve depo olacak.

Konutların en düşük fiyatları: 395 bin TL’den başlıyor