MESA Cadde’de 180 ay vade ile yüzde 0.79 faizli cazip ödeme fırsatı

MESA Cadde’de 180 ay vade ile yüzde 0.79 faizli cazip ödeme fırsatı

Anadolu Yakası’nda yükselen değerli bölgeside Maltepe’de yükselen MESA CADDE projesi, yaşamı, alışverişi, denizi ve de doğayı aynı caddede harmanlıyor. Ziyarete hazır örnek daire ile seçkin yaşamın ilk sinyallerini sunan MESA CADDE’de ev sahibi olmak isteyenler için 180 ay vade ile  yüzde 0.79 faizli cazip ödeme seçeneği sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün güçlü temsilcileri MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığında Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Maltepe’de hayata geçirilen MESA CADDE, çevre dokusuyla uyumlu mimarisi, iyi tasarlanmış konsepti, Bağdat Caddesi ve sahil aksına yürüme mesafesindeki benzersiz konumu ile fark yaratıyor.

Konut teslimleri 2020’de başlıyor

Panoramik Adalar manzarasına sahip MESA CADDE, ticari ünitelerin bulunduğu bir baza üzerinde 4 blok halinde yükseliyor. MESA CADDE, 1+1’den 4+1’e kadar farklı tip ve büyüklüklerde toplam 253 daire ile seçkin yaşam seçenekleri sunuyor. Aralık 2020’de yaşamın başlayacağı projede 180 ay yüzde 0.79 faiz ile cazip ödeme seçeneği sunuluyor.

MESA CADDE’de örnek daire ziyarete hazır

Yüksek standartlar ile European Property Awards’da tüm rakipleri geride bırakarak “Architecture Multiple Residence for Turkey – Çoklu Konut Mimarisi” kategorisinde ödül alan MESA CADDE’nin üzerinde titizlikle çalışılan örnek dairesi hazırlandı. Ziyarete hazır hale olan MESA CADDE’nin örnek dairesi seçkin yaşamın ilk sinyallerini veriyor.

Sosyal yaşam için yeni buluşma noktası

Yaşam, alışveriş, deniz ve doğayı aynı cadde üzerinde buluşturan konsepti ile fark yaratan MESA CADDE, mağazalar, cafeler ve restoranlarla harmanlanmış Alışveriş Caddesi’nde sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Keyifli sohbetlerin durağı açık hava şöminesi, mis gibi nane, kekik kokuları içerisinde yürüyüş yapıp doğanın güzelliklerini keşfedebilecekleri organik bahçeler, yoga ve pilates için ayrılmış geniş çim alanlar ve özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi açık hava sineması, aktivite ve etkinlik alanları MESA sakinlerinin hayat kalitelerini artırırken, Maltepeliler için de gastronomiden eğlenceye, alışverişten sanata tüm ihtiyaçlara yanıt veren yeni bir buluşma noktası olacak.

Bağdat Caddesi ile sahile 5 dakika yürüme mesafesi

Konumuyla da fark yaratan MESA CADDE, İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakikada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 dakikada ulaşım sağlayan MESA Cadde’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na gitmek mümkün.