Birevim, aylık 850 teslimat, 4250 satış ile sektöre ivme katıyor.

Birevim, aylık 850 teslimat, 4250 satış ile sektöre ivme katıyor.

Birevim finansal sistem ile ev teslimatlarının sayılası her geçen ay artmaya devam ediyor! Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza sunulan faizsiz, peşinatsız finansal çözümler son dönemde oldukça dikkat çekiyor. Birevim’in, kendi geliştirmiş olduğu özgün finansal model ile rakiplerinden ayrışıyor, tüketiciye sunmuş olduğu olanaklar ile aylık teslimat sayısında fark yapıyot. Kısa zamanda teslimat sayılarında büyük bir artış yakalayan Birevim, aylık 850 kişilik teslimat gerçekleştiriyor. Birevim, hem ev sahibi olmak isteyenlerin, hem de ev satmak isteyenlerin destekçisi oluyor.

Türkiye’nin herhangi bir yerinden seçebileceğiniz sıfır ya da ikinci el evi, aylık ödeme planını kendinizin belirlediği yöntemle, faizsiz ve vade farksız olarak teslim eden Birevim hayallerinize kavuşturmaya devam ediyor.

Uluslararası farklı ödüllere layık görülen ve tüketiciye kattığı değer ile övgüleri hak eden Birevim’in geliştirdiği finansal sisteme dikkat çeken Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, aylık 850 teslimat gerçekleştirdiklerinin altını çizerek, giderek artan şube sayılarıyla ayda 4250 satış işlemi gerçekleştirdiklerine değiniyor.

Birevim Hakkında:

“Bir evim olsun” diyen milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmek ve mutluluğuna ortak olmak amacıyla 2016 yılında Murat Çiftçi tarafından kurulan Birevim, gelecekte Türkiye ve dünyada hâkim olacak faizsiz ev sahibi olma ihtiyacı için bir iş modeli olarak geliştirildi. Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin faizsiz ve uygun maliyetli alınmasının faaliyetlerinin ana hatlarını oluşturduğu Birevim, yenilikçi ve dinamik ekibi ile sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor. Ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğu ile sürdüren Birevim, bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefliyor