Birevim ile Ev Sahibi Olmak Artık Çok Kolay!

Birevim ile Ev Sahibi Olmak Artık Çok Kolay!

Birevim faizsiz bir evi olmasını isteyen kişilerin ilk tercihi! Nasıl ev sahibi olabilirim diye düşünüyorsanız, Bir evim ile tanışma zamanı gelmiş demektir. Birevim nedir diye soranlar için söyleyelim: Bir evim, insanları faiz ödeme derdinden kurtararak ev sahibi yapan bir uygulama. 411 TL taksit ödemesi ile ödemeler yaparak, kira bedelinin bile çok daha altında para ödeyerek ev sahibi hayalleriniz gerçek olacak. Birevim’de sizi dilediğiniz evin sahibi yapacak mükemmel kampanyalar bekliyor!

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile Ev Sahibi Olmak

Evinizi teslim alacağınızın tarihin belirlenmesi noter huzurunda gerçekleşir. Dileyen vatandaşlar peşinat ödemesi yaparak, dileyenler de hiç ön ödeme olmaksızın ev sahibi olabilirler. Önce ne kadar fiyata ev sahibi olabileceğinize karar vermeniz gerekir. Bir evim limit koymaz, sınırlar olmaz. Bedel yalnızca sizin tarafınızdan belirlenir.

Ara ödemeler yaparak da ev sahibi olursunuz, dilerseniz ara ödeme yapmaya da bilirsiniz. Fakat şunu unutmayın, her ne kadar peşinat ve ara ödeme yapma zorunluluğunuz olmasa da, bu ödemeleri yapmanız evinizin borcunu daha kısa sürede bitirmeniz ve daha kısa sürede evi teslim almanızı sağlayacağından önemlidir.

Aylık ne kadar taksit ödemenize siz karar vereceksiniz ve bu noktada sıra tespiti devreye girer. Sıra tespiti ile ne zaman evi teslim alacağınız belirlenmiş olur. Ev tesliminden sonra aylık ödemeniz binde 6 oranında artırılacaktır. Ödediğiniz borçlar bu sayıdan düşeceğinden ev almak için ödediğiniz paradan daha fazla ödeme yapmazsınız. Yeniden düzenleme yapıldığı için, erkenden borcunuzu kapatma şansınız olur.

Siz de Birevim nedir sorusuna daha detaylı cevap bulmak, peşinat ödemeye gerek kalmadan ev sahibi olmak isterseniz hemen Bir evim internet sitesine girerek ana sayfanın altında bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Dilerseniz, müşteri temsilcisi ile 444 23 53 hatlı numaradan konuşabilir, aklınızdaki soruların hepsini müşteri temsilcisine sorarak bilgi edinebilirsiniz.

Ben yüz yüze görüşmek istiyorum derseniz de, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan bütün bir evim şubelerinin kapısı müşterilerine sonuna kadar açık!