Birevim şikayet ve birevim yorumları

Birevim şikayet ve birevim yorumları

Bir evim gayrimenkul şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hem en kaliteli hizmeti sunuyor hem de sizinle çalışırken sizin istekleriniz doğrultusunda işler yürütmeye çalışıyoruz. Ailenizi güvende tutacak evinizi alırken bizi tercih etmeniz bize duyduğunuz güveni gösterir bizde bu yönde sizi mahcup etmemek için elimizden geleni yapıyor ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz nitekim bu kadar hassas bir konuda müşterileri de menün etmek kolay olmuyor. Bu yönde müşterilerden birçok şikâyet ve yorum alıyoruz bunları dikkate alarak çalışma şeklimizi değiştiriyoruz. İşte o Birevim şikayet ve yorumları;

1-)Müşteri temsilcilerine ulaşmak mümkün olmuyor maalesef ev alacaklara buradan söylüyorum:

Bir evim emlak ve gayrimenkul sitesine bir akrabam tavsiyesi üzerine başvuru yaptım kira öder gibi ev sahibi olmak açıkçası bana çok cazip geldi. Ben müracaat ettikten çok zaman sonra bana geri dönüş yapıldı defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmeye çalıştım hep meşgul çaldı. Sonradan fark ettim ki bir akıllı ben değilmişim. Benim gibi birçok ev hanımı veya evlenecek olan çiftler bu emlak sitesine başvuru yapıyormuş yani yoğunluktan geç dönmüşler.

2-) Peşinat yok dediler ama yüklü bir peşinat istediler:

Bir evim gayrimenkul emlak sitesi tanıtım broşürünü tesadüfen görmüştüm. Peşinatsız kirada gibi ev ve gayrimenkul sahibi olunabileceği konusunda birçok reklam ve yazı vardır. Bu imkânları sağlıyor olması benim gibi hiçbir birikimi olmayanlar için çok avantajlı diye düşündüm ama yazıyı tam okumamışım. Evin veya arsanın, fiyatına göre peşinat ödenmiyormuş. 100 bin Türk lirasına kadar olan ev ve gayrimenkullerden peşinat alınmıyormuş bu yüzden siz siz olun iyice araştırın ve mutlaka müşteri temsilcilerine danışın.

3-) Birevim sayesinde evet artık bir evim var:

İki yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Birevim’den 3+1 lüks bir apartman dairesi aldım. Yanlış anlamadınız evet aldım çünkü kira öder gibi iki yıl içinde evim oldu üstelik ödediğim kira tutarı kendi maddi durumuma göre değişebiliyordu bu konuda çok yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

İşte o Birevim şikâyet ve Birevim yorumları yukarıdaki gibidir.