Birevim İle Araba Almak

Birevim İle Araba Almak

Son zamanlarda insanlar ev veya araba almak için bankalara muhtaç olmaktan, binlerce TL faiz ödemekten, uzun vadelerde ödeme yapmaktan kurtulmaya başladılar. Kendilerine mahsus bir yöntem ile insanları ev sahibi yapan birevim şimdilerde insanların araba ihtiyacını karşılamak için de Birarabam kuruldu ve aktif bir şekilde faaliyete geçilmiştir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Birevim araba alımı içinde kampanyalar düzenlemeye başlamıştır. Burada da sistem ev alma sistemi ile aynıdır. Sistemi özetlemek gerekir ise, kadınların aylık yapmış oldukları altın günlerinden esinlenerek hazırlanmış bir sistemdir. Her ay toplu bir şekilde bir kişiye ortaklaşa araba alınması ile sonuçlanan bir sistemdir.

Birevim araba sisteminde herkes öncelik ile alacağı arabanın fiyatını ve vadesini belirleyerek bir gurubun içerisine dahil edilir. Örneğin 50 bin TL tutarında bir araba almayı düşünen ve ayda 2 bin TL ödeme olanağı olan bir kişiyi 50 bin liralık 25 aylık bir gurubun içerisine sistem dahil etmektedir. Bu şekilde her ay 50 bin TL para toplanır, noter huzurunda yapılan çekiliş ile 25 kişiden birisi ihtiyacı olan parayı alarak faizsiz ev sahibi olmuş olur.

Burada birazda şans önemlidir 25 kişinin içerisinde biraz şansımız yaver giderse çok önceden araba için ihtiyacımız olan para bize çıkmış olur. Burada mantık yardımlaşma ile birbirimize ev veya araba alınmasıdır.

Birarabam Organizasyon Ücreti

Peki, biz araba sahibi oluyoruz, burası çok güzel ama şirket bu işten ne kazanıyor? Doğal olarak bu soru hepimizin aklına gelmektedir. Şirket tabii olarak bir kazancı olmaktadır. Sisteme her girmek isteyen vatandaş şirkete bir organizasyon ücreti ödemek zorundadır. Bu ücret banka faizleri veya masraflarının oldukça altındadır. Bu bakımdan iyi olmak ile birlikte faize de bulaşılmamış olunur.

Akla gelen bir başka soru da şirketin güvenilir olup olmadığıdır. Şirket yıllardan bu yana birçok müşterisini ev ve araba sahibi yapmış ve yapmaya devam eden işinde uzman bir ekibin çalıştığı bir şirkettir. Herhangi bir mağduriyet durumu şimdiye kadar yaşanmamıştır. Güvenle şirkete güvenerek yatırım yapıla bilir.