İnşaat ve Doğal taş Sektöründe Yurt Dışına Uzanan Başarı Yolculuğu

İnşaat ve Doğal taş Sektöründe Yurt Dışına Uzanan Başarı Yolculuğu

ONYX DOĞALTAŞ ve İNŞAAT LTD şirketinin kurucusu Ceyhan Bağcı, dünyanın en büyük projelerine uzanan başarı yolculuğunu anlatırken, gelecek hedeflerini de MAG Business’a özel verdiği röportajında anlatıyor.

“Hedefimiz Rotamızı Kaybetmeden Yolumuza Devam Etmek”

“Özellikle yurt dışında birçok büyük projenin içerisinde bulunduk”

Özellikle yurt dışında birçok büyük projenin içerisinde bulunduklarını anlatan Ceyhan Bağcı “Kazakistan Astana’da bulunan dünyanın en büyük ikinci müzesine tüm doğal taş mermer granit malzemelerini verdik. Diğer projemiz ise; Gürcistan Batum’da bulunan Kafkasya’nın en büyük otel ve casino inşaatının tüm doğal taş mermer granit malzemelerinin ve aynı zamanda işçiliklerinin yapılması oldu. Djibouti’den KKTC’ye Azerbaycan’dan Irak’a Türkmenistan’dan Kamerun’a kadar birçok ülkedeki önemli projelerde başarı ile var olmuş ve olmaya devam etmekteyiz” dedi.

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu ve TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım’ın kapak konuğu olduğu MAG Business İlkbahar- Yaz sayısı, TÜGİAD Ankara Şubesi 10. Dönem Özel Dosyası, ekonomiye yön veren isimlerin birbirinden özel açıklamaları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.