Avrupark Hayat’ta daire fiyatları ne kadar?

Avrupark Hayat’ta daire fiyatları ne kadar?

Emlak Konut GYO’nun güvencesi ile Cihan İnşaat’ın hayata geçirdiği Avrupark Hayat projesinde en uygun dairelerin fiyatları 353 bin liradan başlıyor.

İstanbul’da değeri hızlı bir şekilde yükselen bölgelerden olan Esenyurt Hoşdere Mahallesi sınırlarında inşa edilen Avrupark Hayat projesi daire ve dükkanlardan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşan gelen Avrupark Hayat projesi geniş ve ferah daire seçenekleri sunuyor.

Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı kapsamında yükselen ve Avrupark projesinden sonra hayat bulan ‘Avrupark Hayat’, toplam 13 blok olarak tasarlanıyor.

Tasarlanan bloklar birbirinin önünü kesmiyor

Avrupark Hayat projesinde birbirinin önünü kesmeyecek şekilde planlanan ve modern tasarımı ile dikkat çeken proje, gerek sosyal donatı ile gerek geniş yeşil alanlar ile ev sahiplerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Çok özel peyzaj projesi ile tasarlanan Avrupark Hayat, 3. Havalimanı, TEM otoyolu ve Hayat Park gibi önemli projelere komşu konumda bulunuyor.

1+1 daire tiplerinde 353 bin liradan başlangıç gösterdiği proje 2+1 daireler 530 bin liradan, 3+1 daireler ise 668 bin liradan, 4+1 dairelerde 959 bin liradan başlangıç gösteriyor.