Avcılar metro’ya ve imara kavuşacak müjde!

Avcılar metro’ya ve imara kavuşacak müjde!

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı olan Dr. İbrahim Ulusoy, Avcılar ilçemize metro geleceğinin müjdesini verdi. İbrahim Ulusoy, birçok mahallede ise imar sorunun seçimlerden hemen sonra çözüleceğini dile getirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Deniz Köşkler Toplantı ve Davet Salonu’nda yapılan tanıtım toplantısına gelen İbrahim Ulusoy, içerisinde metro, füniküler hat, büyük meydan, Ambarlı Sahili Düzenlenme Projesi’nin de bulunduğu 28 büyük toplam 82 projesini de açıkladı.

Avcılar ilçemize metro geleceğinin müjdesini veren İbrahim Ulusoy, birçok mahallede bulunan imar sorunun seçimden hemen sonra çözüleceğini söyledi. İbrahim Ulusoy, şu ifadelere yer verdi: “Biz Avcılar’a hizmet etmek için varız. Bazen duyuyorum dün de adayın birisi demiş ki Avcılar’a metro gelmeyecek. Avcılar’a metro geliyor gelecek, Avcılara halkına hayırlı olsun, kutlu olsun. Bilgi sahibi olsunlar halkı doğru bilgilendirsinler. Yanlış algı operasyonları ile seçim alma işi artık bitti. Çünkü alışmışlar ‘ceketimizi assak kazanıyoruz’ 20 yıl çivi çakmadılar şimdi merak ediyorum ceketlerini nereye asacaklar. Avcılarımıza metro geliyor müjde. Şu anda Avcılar Merkez için ihalesi askıda devam ediyor, Tahtakale mevkiine daha erken bir vakitte gelecek.”