İŞ GYO. The ONE Awards’da yılın en itibarlısı ödülünü aldı!

İŞ GYO. The ONE Awards’da yılın en itibarlısı ödülünü aldı!

İŞ GYO, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde 2018 yılında itibarını en çok artıran bilinir marka ve paydaşları ödül töreninde ödülünü aldı. İş GYO, geçtiğimiz yıl içerisinde itibarını en çok yükselten marka ve paydaşları ödül törenini düzenleyen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri töreninde Gayrimenkul ve İnşaat Sektörü’nde yılın en itibarlı markası ödülünü almaya hak kazandı.

İŞ GYO ilk üçte

İŞ GYO, bu sene beşincisi düzenlenen ve 34 kategoride değerlendirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde yapılan saha araştırması yapılarak ilk üçe kalan markalar arasında yerini aldı.

The ONE Awards tarafından yapılan bu araştırmaya Türkiye’yi temsilen İstanbul, Ankara, Bursa,  Balıkesir, Erzurum, İzmir, Adana, Trabzon, Samsun, Kayseri, Gaziantep ve Malatya illerinden 1200 kişi katılımda bulundu. Araştırma modeli Genel Başarı ve Yıl Performansı olarak iki aşamadan meydana geldi.

Markamızın gücü ve güvenilirliği pekişmiştir

İŞ GYO Genel Müdürü Hasan K. Bolat şöye konuştu; Bağımsız ve bilimsel araştırma metodolojisi ile bulunan sonuçlar doğrultusunda, halk jürisi tarafından İş GYO şirketimizin faaliyet gösterdiği sektörde 2018 yılının en itibarlı markası seçilmesi ve The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’ne layık görülmesi bir kez daha markamızın gücünü ve güvenirliğini pekiştirmiştir. İş GYO’nun paydaşlarıyla birlikte yarattığı değer ve başarılar, aynı ilkeler çerçevesinde istikrarlı bir şekilde sürecektir.