Fenerbahçe peşpeşe bombaları patlatıyor. Sadık Çiftpınar imzaladı, Serdar Aziz, Tolgay ve Yunus Mallı da geliyor

Fenerbahçe peşpeşe bombaları patlatıyor. Sadık Çiftpınar imzaladı, Serdar Aziz, Tolgay ve Yunus Mallı da geliyor

Fenerbahçe futbol takımı, yeni transferi olan Evkur Yeni Malatyaspor’dan Sadık Çiftpınar’ı kulübün resmi kanallarında açıkladı. Fenerbahçe resmi olan Twitter hesabında yapılan paylaşıla Sadık Çiftpınar’ın çocukluk fotoğraflarına yer verdi.

Fenerbahçe rsmi twitter hesabında yaptığı paylaşımlarda ‘Çocukluk hayalin gerçek oldu. Şimdi Çubuklu için mücadele zamanı! Büyük Fenerbahçe ailesine hoş geldin’ şeklinde ifadelere yer verdi. Yapılan bu paylaşım çok kısa bir zamanda sosyal medyada gündem oldu. Fenerbahçe futbol kulübünün resmi internet sitesinde de Sadık Çiftpınar ile 3.5+1 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.

‘Kulübümüz, savunma oyuncusu olan Sadık Çiftpınar ve kulübü Evkur Yeni Malatyasporla yapılan görüşmelerle futbolcunun bonservisiyle kulübümüze transferi konusunda anlaşma sağlamıştır.’

1 Ocak 1993 doğumlu stoper Sadık Çiftpınar ile 3,5+1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Fenerbahçe’de Serdar Aziz’le de 4.5 yıllık anlaşmaya varıldığı, Tolgay için se Şener + 2.5 milyon euro teklif yapıldığı öğrenildi.

Ayrıca Fenerbahçe, Wolfsburg oyuncusu olan Yunus Mallı için de 1.5 yıl kiralık + satın alma opsiyonlu şeklide teklifte bukundu.

 

  • ETİKETLER