Makyol Yaşam faizleri sıfırladı

Makyol Yaşam faizleri sıfırladı

Makyol Yaşam’da konut teslimleri hemen yapılıyor ve yaşam başladı. Makyol Yaşam projesinden ev almak isteyenler için sınırlı miktarda dairede yüzde 20 peşinatla 36 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuluyor.

Makyol Yaşam’dan yeni yılda kendi evinizde girme fırsatı veriyor..

Makyol Gayrimenkul’ün İstabul Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Makyol Yaşam projesi’nde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire planlarında 464 daire ve 84 mağaza bulunuyor. Ve bir çarşıda yer alıyor.

Makyol Yaşam’da konut teslimleri hemen yapılıyor ve yüzde 95 doluluk oranına sahip projede kalan son daireler için firma bünyesinde çok cazip ödeme imkanlarıyla satışa sunuldu.

‘Paranız mevduatta kazanırken, siz kışa yeni evinizde girin’ sloganıyla başlayan kampanyaları hakkında açıklamalarda bulunan Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu; yaşamın başladığı projelerinde kalan sınırlı sayıdaki dairelerde firma bünyesinde uyguladıkları finansman desteğiyle konut almak isteyenlere yüzde 20 peşinle bakiyeyi 36 ayda vade farksız ödeme olanakları verdiklerini söyledi. Projede AVM’nin de dolmaya başladığını söyleyen Şahismailoğlu; konumu ve sosyal olanakları ile sağladığı yüksek prim sayesinde alışveriş merkezindeki mağazaların bilinirliği yüksek markalar tarafından da tercih edilmeye başladığını kaydetti.