Nef Ortayaka, ‘doğru lokasyon ve doğru proje’ olduğunu gösterdi

Nef Ortayaka, ‘doğru lokasyon ve doğru proje’ olduğunu gösterdi

Nef markasının en son çıkardığı Nef Ortayaka, bir hafta gibi kısa bir sürede 226 konut satışı yaparak sıkıntılı bir dönemde bile olsa da hayata geçirilen projenin doğru lokasyon ve doğru bir proje ile satış yapılabileceğini gösterdi.

Gayrimenkul sektöründe son zamanlarda yaşanan sıkıntılar sonrası sektörün duayen isimlerinin sıklıkla dile getirdiği doğru lokasyonda doğru projelerin satış ve stok sıkıntısı yaşamayacağıydı. Nef’in merkezi lokasyonda ve tüm ulaşım ağlarının tam ortasında hayata geçirdiği Nef Ortayaka projesinde ‘doğru lokasyonda doğru proje’nin satış sıkıntısı yaşamayacağı bir kez daha teyit edilmiş oldu. Nef, daha önce diğer projelerine ilgi gösteren konut alıcılarına yüzde 10 indirimli ve 120 aya kadar 0.98 vade farkı ile ön satışa çıkarılan Nef Ortayaka projesinden bir hafta içerisinde tam 226 konut satışı yapıldı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne bağlı şirketl GOPAŞ ve Nef ortaklığı ile Eyüpsultan’da,  E-5 ile TEM otoyollarının ortasında, Haliç’e 5 dakika yakınlıkta, köprü bağlantı yolları ve yeni raylı ulaşım hatına yakın olarak kentsel dönüşüm projesi şeklinde hayata geçirilecek. Ünlü mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Nef Ortayaka projesinde, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire planları ile 548 konut yer alacak. Proje konut fiyatları şu an  itibarıyla 299.000 TL’den başlayan satış fiyatları yıl sonuna kadar sürecek.