EMS Yapı’dan Beylikdüzü’ne yeni proje

EMS Yapı’dan Beylikdüzü’ne yeni proje

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçerinden birisi olan Beylikdüzü’nde yer alan Marka City AVM’nin yerine EMS İnşaat tarafından inşaa edilecek olan rezidans projesinin detayları ortaya çıktı. EMS Yapı tarafından hayata geçirilecek olan projenin adı Brand İstanbul olacak ve 424 konut ile 54 ticari birim yer alacak.

İstanbul Beylikdüzü’nde olan Marka City AVM yerine yapılacak olan Brand İstanbul rezidans projesi geçtiğimiz Eylül ayı içinde ortaya çıkmıştı. Yapılacak olan konut projesi hakkında detaylar belli oldu. Brand İstanbul projesi 3 bloktan oluşacak. Projenin toplam maliyet değeri 170 milyon TL olacak.

EMS Yapı tarafından yapılacak olan proje, toplam 8 bin 705 metrakare arsa üzerinde olacak. Projede 424 konut ve 54 adet iş yeri yer alacak. Bloklarda 10 normal kat + zemin kat + 4 bodrum katı olacak. Söz konusu bloklar yanyana konumlanmış olup dükkanların yer aldığı zemin katları bitişik şekilde olacak.

Proje 2 adet açık havuz olacak, sosyal tesise olmayacak. Ayrıca 1. Bodrum katlarında 12 adet, 2. Bodrum katlarında 142 adet, 3. Bodrum katlarında 187 adet ve 4. Bodrum katlarında ise 88 adet toplam 429 araçlık kapalı otopark olacak.

Proje teslimi 2021’de

EMS Yapı’nın yeni projesi Brand İstanbul’da inşaat çalışmalarına Ocak 2019’da başlanacak. Proje teslimlerinin Mayıs 2021’de yapılması planlanıyor.