Makyol Santral’den bankasız faizssiz, ödemeleri 6 ay erteleme fırsatı

Makyol Santral’den bankasız faizssiz, ödemeleri 6 ay erteleme fırsatı

İstanbul’un Bahçeşehir’de Makyol Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve 2019 ortalarında teslimlerin başlayacağı Makyol Santral projesinde bankasız faizssiz ödeme planı ile yüzde 25 peşinatla ödemelere 6 ay sonra evinizi teslim aldığınızda başlayabillirsiniz.

Makyol Gayrimenkul inşaat  tarafından Bahçeşehir’in ve Esenyurt’un kesişim noktası Akbatı’da inşa edilen Makyol Santral, 16 bin 906 metrekare arsada yükseliyor.

Makyol Santral, 5 bloktan oluşuyor ve yükselen projede 407 daire, 9 villa ve ticari alanlar yer alıyor. Makyol Santral’de ferah ve konforlu, tamamı teras veya balkonlu tasarlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.

Makyol Santral yaklaşık 7 bin 500 metrekare açık peyzaj alanına, açık yüzme havuzuna, çocuk oyun alanlarına, barbekü ve fitness-spa alanlarına sahip bir proje olarak  Roy Higgs Mimarlık tarafından dizayn edildi.

Projes lokasyonu E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metrede bulunuyor. Makyol Santral, yeni yapılacak olan Mahmutbey- Bahçeşehir – Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde.

MAKYOL SANTRAL HAKKINDA BİLGİ