VakıfBank’tan konut kredisinde büyük indirim

VakıfBank’tan konut kredisinde büyük indirim

VakıfBank, her daim reel sektöre vermiş olduğu desteklerle ülke ekonomimize katma değer sağlamıştır. Vakıfbank şimdide ‘SarıPanjur Konut Kredisi’ ile konut sahibi olmayı isteyenlerin yanında olmaya devam ediyor.

“Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” VakıfBankası, “SarıPanjur Konut Kredisi” ile konut kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Bu kampanya ile VakıfBanka’sıyla çalışan kredili müşteri konumunda olan firmaların hayata geçirdiği konut projelerinden ev almak isteyen vatandaşlar, kampanya kapsamına dâhil olan firmaların da yapmış olduğu katkısı ile aylık yüzde 0,98 faiz oranı ile 120 ay vadede 500 bin TL ye kadar olan “SarıPanjur Konut Kredisi” alabilecekler.

Lütfü Çelebi: Ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz

Vakıfnabk’ın konut kredisi faiz indirimi hakkında açıklama yapan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi: ‘Müşterilerini çok yakından takip eden bir banka olarak bizler, onların ihtiyaçlarına, taleplerine en uygun çözümleri üretiyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz konut kredisi kampanyalarımızla ev sahibi olmayı düşünen müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu yeni kampanyamız ile ayrıca konut sektörünün lokomotif olma özelliği de harekete geçirilerek 200’den fazla iş koluna da önemli katkı sağlayacağız. Önümüzdeki dönemde de her sektörde olduğu gibi konut sektöründe de farklı kampanya ve fırsatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Uygulamamız ile konut kredisi ödemelerinde bir kısmı firmaların VakıfBank’taki ticari risklerine mahsup edilirken kalan ise ilgiliolarak firmalara nakit akışı sağlayacaktır. Böylelikle bankacılık sektörüne, konut üreticilerine, yan sektörlere ve ev sahibi olmak isteyenlere destek sağlanmış olacaktır.