3S Kale’den yeni yılda yeni proje

3S Kale’den yeni yılda yeni proje

3S Kale Holding  ilk projesini Avcılar’da 3S Firuze Konakları adıyla çıkararak projesinin inşaatını tamamladı ve 3S Kale Holding ikinci projesini İstanbul’un merkezi Topkapı’da, ilk projelerinde olduğu gibi yine kendi arsaları üzerinde hayata geçirecek.

Yeni projeleri hakkında bilgiler veren 3S Kale Genel Müdürü Alp Gürün; İstanbul’un merkezi Topkapı’da 300 milyon lira yatırım değeriyle planladıkları yeni projelerinin 236 konuttan oluşacağını ve önümüzdeki yılın ilk yarısında satışlara başlayacaklarını söyledi.

İstanbul Avcılar’da yer alan ilk projeleri 3S Firuze Konakları ile ilgili son durum bilgilerini de paylaşan Gürün, 410 milyon lira yatırım değerine sahip bu  projelerini 20 ayda bitirerek teslime başladıklarını söyleyerek projede yüzde 57 civarında satışlarının tamamlandığını söyledi.

Son zamanlarda bankaların konut kredi faizlerinin yüksekliği nedeniyle konut alıcıları için firma bünyesinde finansman desteği sağladıklarının altını çizen Gürün; 48 ay faizsiz taksit desteği sunduklarını belirtti.

3S Firuze Konakları projesinde yüzde 18’i yabancı yatırımcılar tarafından satın alınan projede satışı devam eden dairelerde fiyatlar 5 aralık 2018 tarihi itibarı ile 474.000 TL ile 1.500.000 TL arasında değişiyor.