Oturuma hazır konutlarda Kiptaş’tan en avantajlı kampanya

Oturuma hazır konutlarda Kiptaş’tan en avantajlı kampanya

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan KİPTAŞ, yıl sonuna özel Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta kampanya başlattı. Kampanya kapsamında projelerde oturuma hazır dairelerde peşin alımda yüzde 15 indirim fırsatı sunan KİPTAŞ, vadeli alımda ise yüzde 10 peşinat, 60 ay vade farksız ödeme avantajlarını konut alıcılarına sunuyor.

Kiptaş bugüne kadar inşa ettiği toplam 80 bin konutla kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına yayan ve insanımıza yaşanabilir alanlar sundu. KİPTAŞ, 4 prestijli projesinde yıl sonuna özel bir kampanya başlattı.

KİPTAŞ’ın yıllar süren tecrübesi ve kalitesiyle hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri, 5. Levent Güzeltepe, Venezia Mega ve Maltepe Evla Park’ta sınırlı sayıdaki hemen teslim daireler yüzde 10 peşinat, 60 ay vade farksız ödeme avantajlarıyla yatırımcılara sunuluyor.

Konut alıcıları, düzenlenen kampanya ile Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta taşınmaya hazır daireleri avantajlı fiyatlarla alabilecek.

Yıldırım: Kazançlı yatırmın referansı olduk

 İstanbul’un yeni konut projeleri ve yeni yatırımlarla potansiyelini her geçen gün artırdığını belirten KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım: İstanbul’un her bölgesi gün geçtikçe değer kazanıyor. KİPTAŞ olarak bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde kaliteli yaşamın ve kazançlı yatırımın referansı olduk. Şimdi de 4 prestijli projemizde hemen teslim daireleri konut alıcılarına sunuyoruz. Sınırlı sayıdaki dairelerimizi yüzde 10 peşinat, 60 ay vade farksız örnek ödeme avantajlarıyla sunuyoruz. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 15 indirim seçeneğine de 4 projemizde yer veriyoruz. KDV oranlarının yüzde 8’e indirilmesi başta olmak üzere konut alımını kolaylaştırmaya yönelik yapılan teşvikler içinde hükümetimize teşekkür ederiz. Türkiye bugün olduğu gibi yarında daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir’’ dedi.