Babacan Premium’da 40 bin TL peşinat, 40 ay sıfır faiz hemen taşın

Babacan Premium’da 40 bin TL peşinat, 40 ay sıfır faiz hemen taşın

Güvenilir, kaliteli projeler üreterek beklenenin ötesine geçen projelere imza atan Babacan Holding, yatırımcıları için sunduğu benzersiz fırsatlara bir yenisini daha sunuyor. İstanbul Beylikdüzü E- 5 üzerindeki konum ve tatil köyü konsepti ile bölgenin en prestijli projeleri arasında gösterilen Babacan Premium’da faizler sıfırlandı. Babacan Holding,“40 Bin TL Peşinat, 40 Ay Yüzde Sıfır Faizle Hemen Taşın” kampanya başlattı. İlk etap teslimlerinin hemen yapıldığı projenin konumu ve donanımının sunduğu yüksek katma değer, yatırımcılar için benzersiz bir fırsat yaratıyor.

‘’Babacan Premium’da hemen taşın fırsatı’’

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar ile yatırımcıları güvenilir ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla biraraya getiren Babacan Holding, sektördeki canlılığı diri tutmak adına sürdürdüğü öncü yaklaşımını yeni kampanyası ile devam ettiriyor. Yatırımcılarına her dönemde cazip ödeme seçenekleri sunan Holding, E- 5 üzerindeki merkezi konumu ve ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken Babacan Premium’dan daire sahibi olmak isteyenleri benzersiz bir kampanya ile buluşturuyor. Kampanya kapsamında 40 bin TL peşinat, 40 ay yüzde sıfır faizle ödeme ve hemen teslim fırsatı sunuluyor. Yatırımcılar, Babacan Holding güvencesinde güvenilir ve kazançlı yatırımla buluşurken, projenin sahip olduğu tatil köyü konseptiyle de ayrıcalıklı bir yaşama kavuşuyor.

Mehmet Babacan:

“Hem yatırımcılarımız hem de sektörümüz kazanç sağlayacak”

Babacan Holding olarak biz yatırımcılarımıza güvenilir ve kaliteli konut projeleri ile buluştururken hayata geçirdikleri kampanyalarla da konut sahibi olmalarını kolaylaştırdıklarına dikkat çeken Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Sahip olduğu konumu ve tatil köyü konseptiyle Beylikdüzü’nün en özel projelerinden biri olan Babacan Premium’da başlattığımız yeni kampanya ile yatırımcılarımıza yine cazip bir fırsat sunuyoruz. 40 bin TL peşinat 40 ay yüzde sıfır faizle ödeme seçeneği ile birlikte hemen teslim fırsatı sunduğumuz kampanyamız ile sektördeki canlılığı diri tutmak adına sergilediğimiz öncü yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Kampanyamız sayesinde hem yatırımcılarımız hem de sektörümüz kazanç sağlayacak” dedi.

Tatil Köyü Konforunda Yaşam

Tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunulan toplam 1010 konutun yer aldığı, 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium’da farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

E-5’e 100 metre mesafede

Bulunduğu lokasyon itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken ‘Babacan Premium’ E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.