Verra Suites Beykoz projesi görücüye çıktı..

Verra Suites Beykoz projesi görücüye çıktı..

İstanbul Beykoz Çubuklu’da Tüfekçioğlu Grup tarafından inşa edilecek olan doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunacak olan Verra Suites, Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla hayata geçirilecek. Tüfekçioğlu Grup, Verra Suites Beykoz projesinde lansman satışlarına başladı.

20 kasım 2018 tarihinde Verra Suites Beykoz projesi yatırımcılara ve sektör temsilcilerine tanıtıldığı basın toplantısında Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Eray Tavukçuoğlu ve Tabanlıoğlu Mimarlık Kurucu Ortaklarından Melkan Gürsel ev sahipliğinde yapıldı.

Basın toplantısında konuşma yapan Yücel Tavukçuoğlu Ankara merkezli Tüfekçioğlu Grup’un yarım asırdan bu yana inşaat projeleri yaptığını söyleyerek Verra Suites projesi ile İstanbul’da ilk defa bir gayrimenkul projesi yapacaklarını söyledi. Bundan dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Proje hakkında bilgi vermeden önce Tüfekçioğlu Grup hakkında bilgiler veren Yücel Tüfekçioğlu, ailesinin 1936 yılında Kayseri’den Ankara’ya geldiklerini ve 1965 yılında kurulan firmayı üçüncü nesil olarak ileriye taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Ankara’da hayata sundukları projelerinde özellikle yatay mimari ve az sayıda konutlardan oluşmasına dikkat ettiklerini söyleyen Tüfekçioğlu kendilerinden konut alan müşterilerinin memnuniyetinde çok seçici olduklarını dile getirdi.

Verra Suites Tanıtım videosu için resme ya da buraya tıklayabilirsiniz

Gayrimenkul sektöründe balka mobilya sektöründe de faaliyetlerde bulunduklarına söyleyen Tüfekçioğlu 10 bin metrekare kapalı ve 22 bin metrekare açık alanda hizmet verdiklerini ve genelde rezidanslar, villalar, üniversite binaları, hastaneler ve nitelikli projelere ahşap konstrüksiyonlar yaptıklarını söyledi.

Halen yapımı devam eden Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Binası için ahşap işlerinin de kendileri tarafından yapıldığını belirten Tüfekçioğlu başta Suudi Arabistan olmak üzere körfezde bazı ülkeler ile ayrıcada Rusya’da da işleri bulunduğunu söyledi, Yeni AKM projesi ile ilgili olarak çalışmalarının da olduğunu paylaştı. Ankara’da ayrıca 2 tane öğrenci yurdu binaları olduğunu söyleyen Tüfekçioğlu burada öğrencilere 5 yıldızlı bir otel konforunda hizmet verildiklerini söyledi.