Makyol Santral “Minik Dostlarımıza Ev” atölyesiyle sevimli dostlarımıza barınak

Makyol Santral “Minik Dostlarımıza Ev” atölyesiyle sevimli dostlarımıza barınak

İstanbul Bahçeşehir ve Esenyurt kesişiminde hayata geçen proje Makyol Santral Buluşmaları Sosyal Sorumluluk Projeleri çerçevesinde toplanarak bir araya gelen hayvanseverler çocukları ile birlikte şu kış aylarında çok güzel bir etkinliğe imza attılar. Makyol Santral’in düzenlediği bu güzel etkinlikle sahipsiz sokak hayvanlarının şu soğuk kış havalarını korunaklı bir şeklide geçirebilmeleri için onlara barınaklar yaptılar.

17 Kasım Cumartesi Bahçeşehirdeki Makyol Santral projesinin satış ofisinde buluşarak bir araya gelen Bahçeşehirli hayvansever aileler çocukları ile birlikte “Minik Dostlarımıza Ev” atölyesinde havaların soğumas ile kendini iyice hissettiren kış aylarında sokak hayvanlarının barınabilmeleri için soğuğa ve yağışlara dayanıklı barınaklar yaparak sevimli dostlarımızı mutlu ettiler.

Makyol Santral Buluşmaları üçüncüsü gerçekleştirilen bu güzel etkinlikle Makyol Santral satış ofisinde bir araya gelen hayvansever güzel insanlar çok güzel renkli görüntüler ortaya koyarken çocukları ile birlikte hem sahipsiz sokak hayvanlarına kulübeler barınaklar yaptılar hem debirlikte çok eğlenceli vakitler geçirdiler. Sevimli dostlarımız için yapılan barınaklar çevrede sokak hayvanlarının olduğu yerlere konularak onların soğuk kış günlerini daha korunaklı geçirmelerini sağlayacaklar.