AND Pastel’den ‘Bitmeyen Cuma’ya yüzde 40 indirim fırsatı

AND Pastel’den ‘Bitmeyen Cuma’ya yüzde 40 indirim fırsatı

Anadolu Grubun’dan gayrimenkul sektöründe yer alan AND Gayrimenkul, 3 gün devam edecek olan ve saat 19.00 ile 00.00 saatleri arasında geçerli olacak olan indirimle beraber sınırlı sayıda toplam 30 daire için yüzde 40 indirim fırsatı sunulacak.

AND Pastel projesinden büyük fırsat indirimi

AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal’da hayata sunulan ve projede konutların teslimlerinin geçtiğimiz temmuz ayı içerisinde başlanan AND Pastel projesinde önümüzdekş günlerde başlayacak olan “Bitmeyen Cuma İndirimi” kampanyasına katılarak seçili sınırlı sayıdaki dairelerde yüzde 40’a varan indirim yapılacak.

23 kasım cuma günü başlayacak olan ve saat 19.00 ile 00.00 saatlerinde geçerli olacak olan Bitmeyen Cuma indirim kampanyası 24 kasım cumartesi ve 25 kasım pazar günüde yine aynı saatler içerisinde devam edecek.

Bitmeyen cuma kampanyası 3 gün sürecek ve her gün projeden seçilen daireler internet sitesinden fiyatıyla ilan edilerek satışa sunulacak 10 dairede yüzde 40 indirim yapılacak. AND Gayrimenkul‘ün AND Pastel projesinden her gün 10 daire satışa sunulacak ve toplamda 30 daire için yapılacak yüzde 40 indirimden sadece projenin satış ofisine giden konut almak isteyenler faydalanabilecek. Satışa sunulacak daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire planlarından olacak.

AND Pastel projesinin internet sitesinden o gün ile ilgili yüzde 40 indirim kapsamına dahil olan daireler satış fiyatlarıyla sunulacak ve sonrasında konut sahibi olmak isteyenler bu dairelerden site üserinden online olarak veya çağrı merkezlerine arama yaparak konut için rezerve yaptırabilecekler. Ancak dairenin kesin olarak indirimden faydalanabilerek satın alınması için o gün saat 19.00 ile 00.00 saatleri arasında projenin satış ofisine gidilerek işlemlere başlatılması gerekiyor.

AND Pastel projesi nasıl bir proje

AND Gayrimenkul’ün İstanbul Anadolu Yakası Kartal İlçesinde Esentepe Mahallesi bölgesinde hayata geçirdiği proje yaklaşık 45 bin metrekare arsa üzerindeinşaa ediliyor. Yaşamın başladığı AND Pastel projesi 7 blok halinde ve 1243 daireden meydana geliyor.

Projenin mimari tasarımı Alman HPP Architects tarafından oluşturulan AND Pastel, Sign of the City Awards ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de de  8 farklı ulusal ve uluslararası ödül almayı başardı.

AND PASTEL İLETİŞİM

Site; www.andpastel.com/

Te: +090 850 393 40 00