Teknik Yapı’dan 44’üncü yılına özel yüzde 25 indirim ve 44 ay 0 faiz

Teknik Yapı’dan 44’üncü yılına özel yüzde 25 indirim ve 44 ay 0 faiz

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe birçok projeyi hayata geçirmiş güçlü, güvenilir ve lider şirketlerinden biri olan Teknik Yapı kuruluşunun 44. yılında konut alıcıları için sunduğu sürpriz fırsatlarla kutluyor.

Teknik Yapı 44’üncü yılına özel olarak geliştirmiş olduğu projelerden satışları devam eden İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’deki Deluxia Park Residence projesi ve Deluxia Park Business, İstanbul Kartal’da Yücelpark projesi, İstanbul Kadıköy’de Up Life Kadıköy, projesi, Denizli’de Evora Denizli projesi ile İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de ön talep toplama sürecinde oldukları Residence Inn Deluxia projelerinden yatırım yapmak isteyen ofis ve konut alıcıları için yüzde 25 indirim ve 44 ay vade farksız ödeme imkânı sunuyor.

İnşaası devam eden projelerde konut teslimleri; Evora Denizli projesinde eylül 2020, Yücelpark’ta haziran 2021, Uplife Kadıköy’de aralık 2019, Deluxia Park Residence’da haziran 2020, Deluxia Park Business’da aralık 2020 ve Residence Inn Deluxia’da nisan 2020’de yapılması düşünülüyor.