Ege Yapı yeni kampanyası ile bir ilke imza atıyor ‘Evin Yapıldıkça Öde’

Ege Yapı yeni kampanyası ile bir ilke imza atıyor ‘Evin Yapıldıkça Öde’

Türkiye gayrimenkul sektöründe önde gelen güçlü, güvenilir ve öncü firmalardan biri Ege Yapı A.Ş. Gayrimenkul sektöründe farklı kampanya ile bir ilke imza atacak. Ege Yapı’nın Kağıthane’deki Kordon İstanbul ve Çekmeköy’deki Çamlıyaka Konakları projelerinde “Evin Yapıldıkça Öde” adı verilen alternatif kampanyalı ödeme planını başlattı.

“Evin Yapıldıkça Öde” kampanya&sistemi nedir nasıl işler?

İnşaatın ilerleme aşamalarına göre konut alıcılarına ödeme planının sunulması şeklinde ifade edebileceğimiz “Evin Yapıldıkça Öde” kampanya ve sistemi ile ilgili olarak açıklama yapan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı; yenilikçi bir firma olarak sektörde çok özel işlere imza attıklarını ve toplam 1 milyar lira yatırım değerine sahip Kordon İstanbul ve Çamlıyaka Konakları projelerinde konut alıcılarının dairelerin inşaatın ilerleme aşamalarına göre belirlenen plan üzerinden dilerse peşin isterse taksitle ödemelerini yapabileceklerini belirtti. Ege Yapı olarak güçlü bir finansal yapıyla yeni yatırımlara devam ettiklerini dile getiren Kabadayı bu kampanyada müşterilerine yeni bir alternatif ödeme modeli geliştirdiklerini ve Kordon İstanbul ile Çamlıyaka Konakları projelerinde inşaat ilerleme şekline göre ödeme koşulları hazırladıkladıklarını söyledi “Kısacası taşın altına elimizi koyup yatırımlarımıza kararlılıkla devam ediyor, müşterilerimizi en uygun koşullarda güvenli bir şekilde ev sahibi yapmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Çamlıyaka Konakları’nda “Evin Yapıldıkça Öde” sistemi nasıl işleyecek?

Çamlıyaka Konakları projesinden ev sahibi olmak isteyenler için sözleşme aşamasında ilk olarak yüzde 15 sonrasında zemin kat ortaya çıkınca bir yüzde 15 daha, kaba inşaat bitince yüzde 20, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 15 ve teslim sırasında yüzde 20 ödeme planı alternatifi sunuluyor. Dileyen yatırımcılar bu ödeme planını seçebilecek. Çamlıyaka Konakları projesi 2020 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Kordon İstanbul projesinde “Evin Yapıldıkça Öde” sistemi nasıl işleyecek?

Kordon İstanbul projesinden birinci etabından konut almak isteyenler sözleşme imzalandıktan sonra yüzde 25, kaba inşaat bitince yüzde 30, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 10 ve teslim sırasında yüzde 20 ödeme imkânı sunulacak.

Projenin ikinci etabından konut sahibi olmak isteyenler ise sözleşme imzalandıktan sonra yüzde 15, zemin kat bitince yüzde 10, kaba inşaat bitince yüzde 30, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 10 ve teslim sırasında yüzde 20 ödeme imkanı sunulacak. Kordon İstanbul  projesi haziran 2020’de teslim edilecek.