Makyol Santral’den yüzde 25 indirim fırsatı

Makyol Santral’den yüzde 25 indirim fırsatı

Makyol Gayrimenkul’ün İstanbul’da Avrupa Yakası’nda Bahçeşehir ve Esenyurt ilçelerinin kesiştiği noktada Akbatı  bölgesinde inşaatına devam ettiği projesi Makyol Santral, 16.906 m2 arsada toplam 5 bloktan meydana geliyor. Proje hepsi balkonlu 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğünde 403 konut, 10 villa, sosyal ve ticari alanları ile her kesime ev alabilme imkanı sunuyor.

Makyol Santral projesi, dünyanın en ünlü mimarlık ofislerinden olan Roy Higgs Uluslararası Mimarlık ofisi tasarladı. Toplam 7.500 m2 açık peyzaja sahip olan projede, çocuk oyun alanları, fitness-spa alanları, barbekü vdaçık yüzme havuzu alanlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere sosyal bir hayatın ve iyi bir yatırım için fırsatlar sunuyor.

Makyol Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, 2018 yılı içerisinde Makyol Yaşam ve Makyol Santral’in yatırım miktarlarının yüzde 60’ı kadar bir satış cirosunu yakaladıklarını söyleyerek, “Bu yılı bir önceki yıla oranla yüzde yüzde 20 ciro artışıyla tamamlayarak kapatmayı hedefliyoruz” dedi.

Makyol Santral Projesi’nde konut fiyatları

Makyol Santral’de konutların fiyatları şöyle: 1+1 daireler 450 bin TL’den başlayıp, 650 bin TL arasında değişiyor. 2+1 ile 3+1 daireler ise 700 bin ile bir milyon 500 bin TL arasında değişiyor. Şu anda Makyol Gayrimenkul olarak kendi bünyelerinde 48 ay 0 faiz kampanyası yapılıyor. Ayrıca esnek ödeme planları ile yüzde 25’e varan indirimler sunuluyor sunuluyor.

Makyol Santral Projesi’nin konumu ve sosyal donatı alanları

TEM, D-100 (E-5), Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, üçüncü havalimanı, Kanal İstanbul gibi ulaşım ağlarına erişimin kolay sağlandığı bir konumda yükselen proje bölgeye yakın bir zaman içerisinde gelecek olan Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt metro hattına ait bir istasyonun projenin hemen önünde yürüme mesafesinde olacak olan Makyol Santral, TEM otoyoluna, civarın en büyük özel hastanesine, özel okullara ve dünya markalarının yer aldığı alışveriş merkezine de birkaç adım mesafede.

Projede sosyal donatı alanları:

  • Peyzaj yeşil alanlar, yürüyüş yolları ve barbekü alanları
  • Açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanları
  • Çocuklar için açık ve kapalı oyun parkları
  • Fitness merkezi, sauna, spa, hamam
  • Cep sineması
  • Kafe, restoran ve alışveriş mağazaları
  • Kapalı ve açık otopark alanları
  • 7/24 güvenlik

MAKYOL SANTRAL PROJESİ KONUMU

MAKYOL SANTRAL PROJESİ GÖRSELLERİ, İÇ MEKAN VE KAT PLANLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN