Akzirve “Akzirve Hayat” ile Sign Of The City’den Ödül aldı

Akzirve “Akzirve Hayat” ile Sign Of The City’den Ödül aldı

Akzirve’nin 2018 Mayıs’da basın toplantısı ile duyurduğu Topkapı’daki yeni projesi, gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü olan Sign Of The City yarışmasında “En İyi Çok Katlı Proje” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Akzirve, hayata geçirdiği projeleriyle ses getirmeye devam ediyor. Akzirve son olarak Topkapı’da hayata geçirmeye hazırlandığı yeni projesi olan “Akzirve Hayat” projesiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün dünya çapında bir marka haline gelmesi ve her zaman daha iyiye teşvik edilmesi amaçlarıyla yola çıkan ve gelenekselleşen “Sign Of The City Awards”, her sene gayrimenkul sektörünün en iyilerini belirleyerek onları ödüllendiriyor. Bu yıl 5’incisi düzenlenen SOTCA ödül töreni gecesi, 6 Kasım akşamı yapıldı.

2018 Mayıs ayı içinde basın toplantısı ile bilgilendirme  yapan Akzirve’nin Topkapı’daki yeni projesi “Akzirve Hayat” En İyi Çok Katlı Konut kategorisinde kazanan proje oldu.

Ödül törenine katılan Akzirve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Maasfeh “Yaptığımız her projenin katma değer yaratması ve şehrin simgelerinden biri olması için özel çaba sarfediyoruz. Gerek mimari gerekse yapı iş birliklerimizde her zaman en iyiler ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Mayıs ayında basınla bir araya gelerek detaylarını konuştuğumuz Topkapı’daki yeni projemiz şu an bizim göz bebeğimiz konumunda. İstanbul’un değerli ve stratejik bir lokasyonunda yer alan arazimiz üzerine planladığımız proje, metropolde yaşayanların özlemini duyduğu ancak artık şehir merkezinde bulamadığı sakinlik ve dinginliğin yaşamın merkezine taşıma iddiasıyla öne çıkıyor. Komşuluk ilişkilerinin, yeşil alanların ve sosyal olanakların gerekliliğine inanarak projemizin tüm detaylarını buna göre planladık. Projenin tam kalbinde yer alan iç avlu sayesinde binalar arası mesafeler, 250 metrenin üzerine çıkan çok ferah bir anlayışla tasarlandı. Projemizin lansmanını 2019 yılı içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

“Özenle çalıştığımız bu projemizin, sektörün en prestijli yarışmalarından olan ‘Sign Of The City Awards’ yarışmasında birinci seçilmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Tüm jüri üyelerine ve projelerimize güvenerek ve bize inanarak Akzirve Strada projemizden konut alan bini aşkın müşterimize teşekkürlerimizi sunuyor ve ödüllü yeni projelerimizle onlara layık olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu