Makyol Yaşam’da hemen teslim son 60 daire

Makyol Yaşam’da hemen teslim son 60 daire

Makyol Gayrimenkul, 53 yıllık Makyol güvencesi ile İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği ve yaşamın başladığı Makyol Yaşam projesşnde kalan son 60 dairesi için hemen teslim peşin ödemelerde yüzde 10 Enflasyonla Topyekun Mücadele indirimi yanı sıra ayrıca yüzde 10 ek indirim ya da “yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade” imkanıyla ev sahibi olabilme imkanı sunuyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından 180 milyon TL yatırım bedeli ile İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Beylikdüzü kalbinde inşa edilen ve yüzde 95 doluluğu yakalayan Makyol Yaşam, sunduğu cazip ödeme planları ile son 60 daireden birine sahip olma imkanı sağlıyor.

Konutlar hemen teslim imkanı ile 2 farklı ödeme planı

Makyol güvencesi ile inşa edilerek toplam 464 daireden oluşan Makyol Yaşam’dan hemen teslim imkânıyla peşin ödemelerde “yüzde 10 Enflasyonla Topyekun Mücadele indiriminin yanı sıra yüzde 10 ek indirim” ya da “yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade” fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor.

Beylikdüzü’nün yeni buluşma noktası

Yaşamın başlamasıyla alışveriş meydanında Starbucks’tan File’ye, Komşu Fırın’dan Twin Coffee’ye, A Plus Döner & Fast Food’dan Sardunya Lezzet Dünyası’na kadar birçok önde gelen markanın yer aldığı MakyolYaşam, Beylikdüzü’nün yeni buluşma noktası haline geldi.

Kemal Şahismailoğlu: “Makyol Yaşam, konumu ve sosyal imkanlarıyla yüksek prim getiriyor”

Kampanyayı değerlendiren Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu; “Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi sayesinde inşasını tamamlayarak sahiplerine teslim ettiğimiz ve yaşamın başladığı Makyol Yaşam, konumu ve sosyal olanakları ile sağladığı yüksek prim sayesinde hepimizin yakından tanıdığı markalar tarafından da tercih edilmeye başladı. Yeni bir çekim merkezi olan Makyol Yaşam’ın kamuya açık Makyol Yaşam Parkı’nı da geçtiğimiz aylarda açarak bölgeye ve projeye inancı olan herkese verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olduk. Yüzde 95 doluluk oranına sahip MakyolYaşam’ın sunduğu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olmak isteyenler için çok cazip ve uygun ödeme planları ile ev sahibi yapıyoruz.”

İhtiyaç duyulan sosyal imkânlar hemen yanı başında

Makyol Yaşam, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 daire ve 84 ticari üniteden oluşuyor. Makyol Yaşam; metrobüs durağına, Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından birine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki Makyol Yaşam, ihtiyaç duyulan tüm sosyal imkanları sağlıyor.