Yeşilyaka Su villaları satışa çıktı

Yeşilyaka Su villaları satışa çıktı

MESA ve NUROL ortaklığıyla İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde inşaa edilecek olan Yeşilyaka Su projesinde yer alan villaları satışa çıkarmak için hazırlanıyor. Yeşilyaka Su projesinde yer alacak olan villaların fiyatları, ödeme bilgileri ve proje ayrıntıları belli oldu.

Gayrimenkul sektöründe lider firmalardan Mesa ve Nurol İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirecekleri Yeşilyaka Su projesini ön satışa çıkardı. Yeşilyaka Su projesi yakın zamanda düzenlenecek basın lansmanı sonrası görücüye çıkacak.

4+1 fiyatına bahçeli villa

İki köklü inşaat firması olan MESA ve NUROL, son zamanların en prestijli konut projelerinden birine İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde imza atıyor. Mesa ve Nurol’un yeni projesi Yeşilyaka Su Büyükçekmece’de satışa çıkamaya hazırlanıyor. İstanbul Büyükçekmece ilçesinde Sırtköy bölgesinde şehir hayatında 4+1 konut fiyatına bahçeli bir villada yaşama imkânı sunacak olan Yeşilyaka Su villa projesi, MESA ve NUROL birlikteliği ile hayata geçiriliyor. Proje ortak yeşil alanları, eşsiz göleti, korusu, ve benzersiz sosyal imkanları ile doğanın tam kalbinde sade, modern ve rahat bir yaşam sunan Yeşilyaka Su Büyükçekmece projesinde villaların satışlarına başlanıyor.

Yeşilyaka Su projesi toplam 625.383 m2’lik alan üzerinde inşaa edilecek. Projede 472 adet villa tasarlandı. 157.282 m2 yeşil alanıyla yemyeşil bir dünya sunan Yeşilyaka Su projesinden ev sahibi olmak isteyenler lansmana özel kampanyadan faydalanabilecekler. Satışa sunulan villalar yüzde 8 KDV avantajı, peşin fiyatına vade farksız ödeme imkanı sunulacak.

Projede farklı etaplarda farklı tip villa seçenekleri yer alacak. Deniz, Nehir, Irmak, Çağlayan, Göl, Şelale ve Derya evleri gibi etaplarda farklı büyüklüklerde villa tercihleri alıcısına sunulacak.