MESA Orman’da brunch neşesi

MESA Orman’da brunch neşesi

İstanbul Anadolu Yakası’nda çok özel lokasyonda yer alan Çubuklu’da, sırtını şehrin oksijen deposu olan İstanbul Kent Ormanı’na veren ve doğal gölün hemen yanı başında bulunan MESA Orman’da doğayla iç içe keyifli günler, hafta sonu yapılan brunch keyfi ile başladı.

Gayrimenkulde 50 yıla dayanan ödünsüz kalite anlayışını nitelikli yaşam alanlarıyla buluşturan MESA, her ihtiyaca cevap veren yüksek nitelikli projesi MESA Orman’daki yaşam keyfini, gerçekleştirdiği etkinliklerle bugünden hissettirmeye başladı.

MESA Orman’ın ayrıcalıklı güzel doğa ile içiçe yaşamında yer almak isteyenler, 23 Eylül Pazar günü yapılan brunchta bir araya geldi ve keyifli bir hafta sonu geçirdi. Saat 10.00’da Develi’nin zengin brunch menüsüyle başlayan brunch etkinlikte, aileler doğanın içinde Pazar gününün tadını çıkarırken, çocuklar palyaço eşliğinde el boyama gibi etkinliklerle neşeli bir gün geçirdi. Çocukların neşesi ile renklenen brunchta kadınlar ise geleneksel el sanatlarından ebru ile kendi eserlerini ortaya çıkardılar.

Doğanın yaşam ile içiçiçe geçtiği nokta: MESA ORMAN

Az katlı bloklarındaki 219 daire ve butik özgün bir yaşam sunan MESA Orman projesinde 125 m² ile 300 m² arasında değişen büyüklükleriyle 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer alıyor. Mayıs 2020’de teslim edilecek MESA Orman, metropolün içinde saklı doğal bir dünya sunuyor.

Sadece yürüyüş mesafesinde doğal göl ve yeşilin tüm tonlarını barındıran MESA Orman, parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme yerleri, yürüyüş alanları, havuzları, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzajla birbirine bağlanan bahçeleri ile ayrıntılarındaki mükemmelliği yansıtıyor. Dümdüz bir arazi üzerine konumlanan MESA Orman, çocukların, oyun parklarında ve yeşil alanlarda özgürce koşup doyasıya eğlenebileceği bir alan imkânı sunuyor.

Projenin etrafını çevreleyen ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru, sabah koşularının mis gibi orman havasında yapılmasına imkân tanıyor. Mesa Orman sosyal tesisi ise sakinlerini benzersiz ayrıcalıklar ile tanıştırıyor. Sosyal tesisin içerisinde yer alan dinlenme ve çalışma alanları ile MESA Ormanlılar kendilerine ayırdıkları her anın keyfine doya doya varacak.

Özel konumu sayesinde hem denizden hem de karadan önemli ulaşım olanaklarına sahip olan MESA Orman, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika, Levent ve Maslak’a 15 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin 3. Köprü’ye yakınlığı sayesinde yeni havalimanına kolayca ulaşmak mümkün