Vadistanbul Park’da konut teslimlerine başlandı

Vadistanbul Park’da konut teslimlerine başlandı

İstanbul Ayazağa’da İnvest inşaat tarafından hayata geçen Vadistanbul projesi 3. ve son konut etabı olarak geçen Park etabında konut teslimlerine eylül ayı itibarıyla başlandı.

Vadistanbul, Teras, Bulvar ve Park etapları olmak üzere 3 konut etabının hayata geçtiği ve ilk 2 etapt yaşamın başladığı Vadistanbul’da Park etabında da konut teslimlerine eylül ayı ile başladı. Şu ana kadar 60’ı aşkın sayıda dairenin taşınarak yaşamın başladığı Park etabından konut teslimlerinin ve taşınmaların ekim ayının başından itibaren hızlanması bekleniyor.

Vadistanbul, 1+1’konuttan 4+1’e kadar rezidans daire seçenekleri bulunan Park etabında satış fiyatları 1 milyon 100 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Vadistanbul projesi rezidans daireler, ofisler, 5 yıldızlı Radisson Blu oteli, yaklaşık bir sene önce açılan dev AVM’si,  760 metre uzunluğunda alışveriş caddesi, özel ses ışık düzenine sahip show havuzu,  konser meydanı ile birlikte İstanbul’un en özel karma projelerinin başında yer alan Vadistanbul’da yakında özel bir hastane ve büyük bir perakende mağazası da açılacak.