Düşler Vadisi Riva İstanbul ön satışlara başlıyor

Düşler Vadisi Riva İstanbul ön satışlara başlıyor

Düşler Vadisi Riva İstanbul lansman öncesi ön satış için talep toplamaya başladı!

Proje toplam 447 milyon TL bedeline sahip. Düşler Vadisi Riva İstanbul lansman öncesi ön satışlar için talep toplamaya başladı. ​Emlak Konut, TOKİ güvencesi ile Yılmaz İnşaat’ın hayata geçireceği Düşler Vadisi Riva İstanbul’da lansman öncesi ön satış için talep toplamaya başlandı.

Düşler Vadisi Riva İstanbul projesi, İstanbul Beykoz’da Galatasaray Spor Kulübü’nün Riva’daki arazisi üzerinde inşa edilecek. Düşler Vadisi Riva İstanbul projesinden yer almak isteyenler için lansman öncesi ön satışta  sınırlı sayıdaki villa için yerini ayırtabilecek. Proje bedeli 447 milyon TL olan Düşler Vadisi Riva projesi Antriva Konut Projesi ile komşu konumda yer alacak.

​442 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip olacak olan Düşler Vadisi Riva İstanbul projesinde 6 bin 500 kişinin yaşaması planlanıyor. Projede konut planları 2+1, 3+1, 4+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 ve 6+2 oda şeklinde. Projede okul için 15 bin metrekare, ticaret ve sosyal tesis alan için 10 bin metrekare, cami için 1.500 metrekare ve otopark alanları için ise 60 bin metrekarelik yerler ayrılacak. Beykoz konut projeleri arasında yer alması beklenen Düşler Vadisi Riva projesinin 1550 villadan oluşması öngörülüyor.

Düşler Vadisi Riva İstanbul nerede?

DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ