Daire Kartal’da hemen teslim, hemen ‘Mavi Tur’

Daire Kartal’da hemen teslim, hemen ‘Mavi Tur’

Daire Kartal, bu yaz birçok güzel avantajlarla ev sahibi yapıyor. Yüzde 15 indirim ile 0.98 vade oranı ile Daire Kartal’dan ev alanlar tapularını hemen teslim alıyor ve hemen taşınıyor. Ve çift kişilik Mavi Tur da hediyesi.


Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşu Kale Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Bodur Gayrimenkul tarafından inşa edilen Daire Kartal, cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen yeni kampanyası ile Daire Kartal’dan bu yaz ev alanlar yüzde 15 indirim ve yüzde 0.98 vade oranı ile avantalardan faydalanabilecek. Kampanyaya dahil olanlar tapularını hemen alabilecek ve evlerine hemen taşınabilecek ve tüm bunlara ek olarakda çift kişilik Mavi Tur hediyesi kazanacak.

Taksitleri kira ile ödeme avantajı

Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “Daire Kartal projemiz birçok özelliğiyle ilk günden itibaren sektörde ağırlığını hissettirdi. İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Kartal’da hayata geçirdiğimiz proje kaliteli bir konutta yaşamak veya yatırım yapmak isteyenlerin yoğun ilgisini görüyor. Hemen teslim ve hemen kiralama avantajı bulunan projemizde ev alacaklar taksitlerini kira ile ödeme avantajına da sahip oluyor” şeklinde konuştu.

Daire Kartal Leed Gold sertifikalı bir proje

Daire Kartal 1+1 ve 2+1 seçeneklerinde toplam 244 daire yer bulunuyır. Enerji ve Çevre Dostu Liderlik Ödülü olan Leed Gold Sertifikasını alan Daire Kartal, yaşamın her aşamasında tasarruf ve verimlilik sunuyor. Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı ile dikkat çekiyor. Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Metroya sadece 350 metre mesafede

Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km mesafede yer alıyor.