Süleyman Çetinsaya: 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum

Süleyman Çetinsaya: 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum

Evet yakın bir zamanda ülke olarak hepimiz hem yabancı hem de yerli sermayenin yatırımlarda frene bastığı, belirsizliklerin olduğu bir zamandan geçtik. Gezi olaylarında ve hain 15 Temmuz darbe girişiminde ülkemizin sağlam giden istikrarı hedef alınmıştı. Milletimiz, bu her iki olayda da dik duruş göstererek devletine, ülkesine, milletine, bayrağına ve ekonomisine sahip çıktı. Geriye dönüp baktığımızda 15 Temmuz bizlere; milli birliğimizi, beraberliğimizi, kenetlenişimizi, mücadele azmimizi, ekonomimizdeki sağlamlığı gözler önüne seriyor. Artaş Grubu olarak o dönemde bizde ülkemizin rekabet gücünü ve büyüme potansiyelini iyileştirmek, ekonomideki ivme kaybını telafi etmek üzere gayrimenkul sektöründe atılacak tüm adımları ülkemizin geleceğine yatırım olarak gördük. Bu sebeple ekonomik büyümeye destek olmak ve gayrimenkul sektörüne hız kazandırmak amacıyla yapılan bütün kampanyalarda yer aldık.

15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum

2016 yılında yaşadıklarımız bugüne yansıması şüphesiz ki; Türk milletinin gücünün ve Türkiye’nin istikrarının çok büyük bir ispatıdır. Milletimizin kararlılığı ve inancı da bize gösteriyor ki; ülkemizde bir daha böylesine hain saldırılara fırsat vermeyecektir. Buradan vatan ve bayrak sevdalısı 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Böylesine büyük bir darbe girişimini atlatmamıza rağmen ekonomimiz büyümesini sürdürdü ve birçok alanda rekorlara imza attı. Her türlü olumsuzluğa karşı dik ve inançlı duruş sergileyen milletimizin ülkemizin yarınlarına olan güveni tam.

Ülkemizin ve milletimizin refahı için olumlu

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimlerinde millet iradesi sandığa istikrar olarak yansıdı. Ortaya çıkan tablonun ülkemizin ve milletimizin refahı yönünde olumlu bir sonuç olduğu kanaatindeyim.

Artık Türkiye’de yeni bir dönem başlıyor. Bu dönemde Türkiye’nin önünü hem ekonomik, hem de stratejik atılımlar anlamında çok açık görüyorum. Bugünden sonra Türkiye’nin yükselişi güçlü ekonomisi ve alt yapısıyla çok daha hızlı olacaktır. Ülkemiz, ekonominin tüm aksları ve lokomotif konumundaki inşaat sektörü ile 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir.

Biz de Artaş Grubu olarak önümüzdeki dönemde başladığımız projeleri tamamlarken, sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz.