3S Firuze Konakları kampanyayı bayram sonuna kadar uzattı

Konut fiyatlarında yapılan kampanya ile yüzde 20 indirim uygulamasına katılan 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 20 indirim fırsatı Ramazan Bayramı sonuna kadar uzatıldı.

Gayrimenkul sektörümüzün çatı kuruluşlarından olan GYODER, İNDER ve KONUTDER’in 15 mayısta başlatığı “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına dahil olan projelerden olan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olma fırsatı Ramazan Bayramı’nın son günü olan 17 hazirana kadar devam edecek.

Kampanyada projeden yüzde 5 peşinatla peşin veya banka kredili alım yapanlara konut fiyatlarında yüzde 20 indirim yapılıyor. Ve ayrıca firma kendi bünyesinde de 48 ay ödeme vadesi alternatifini tercih edenler için de çok cazip fırsatlar sunuluyor.

3S Firuze Konakları’nda yaşam eylül ayında başlıyor

3S Kale Holding tarafından Avcılar’da hayata geçirilen proje; İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, Kanal İstanbul, Avcılar İDO, Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu gibi önemli lokasyonlara ve ulaşım araçlarına yakınlığıyla ön plana çıkan projede konut teslimleri eylül 2018 tarihi itibarıyla başlayacak. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 523 daire ile ticari mağazalardan oluşan bir çarşı bulunuyor.