Popüler emlak siteleri

Popüler emlak siteleri

Geçtiğimiz 10 yıl emlak sektörü açısından çok verimli ve yeniliklerle dolu bir on yıl olarak geçti. Gayrimenkul satışları özellikle ülkemizdeki gelişimi açısından tarihinde hiç olmadığı kadar büyük olarak gözlemlendi. Sektör büyüdükçe ön plana çıkan iki şey var. Biri rekabet, ikincisi de kalite.

Rekabet hiç kuşkusuz emlak harici sektörlerde de kendini gösteren bir olgu. Fakat emlakçıların birbirinden ayırt edilmesini sağlayan bir etken değil. Kaliteli bir konut ve fiyatına optimize edilmiş bir daire, daha farklı bir emlakçıyı seçmenize neden olabiliyor. Konuyu bu açıdan değerlendirdiğimizde bize internet üzerinde yol gösteren çok çeşitli emlak sitelerine rastlıyoruz. Konut projeleri hakkında bilgiler veren, proje lansmanları ve kampanyalar ile ilgili yönlendirmeler yapan birçok kaynak mevcut.

Bu yazımızda sizlere en çok işinize yarayabilecek emlak siteleri hakkında bilgiler vereceğiz. İşte size önerebileceğimiz en iyi emlak siteleri listesi:

Hürriyet Emlak: Bu site yardımıyla yüzbinlerce satılık veya kiralık konut, sahibinden daire ve arsa, işyerleri, dükkân, mağaza ve konut projelerini bulabilirsiniz. Alanında lider olmakla birlikte en eski emlak sitelerinden biri olma özelliğini de barındırıyor.

Sahibinden.com: Bu sitemizi zaten birçok alanda hizmet verdiği için tanıyor olmalısınız. Sahibinden satışlar yapan söz konusu yerde, her türlü ikinci el eşya satışı da yapılmakta olup, emlak ilanları hizmeti de veriyor…

EmlakJet: 2006 yılında kurulan sitede, ücretsiz emlak ilanı da verilebiliyor. Kurulduğu günden bu yana 500bin ilan verilmiş aylık 5 milyon ziyaretçi ile en popüler ilan siteleri arasında da yerini alıyor…

Zingat: Bu sitede emlak haberlerinin yanı sıra, sitenin kendine has raporlama ve ev değeri hesaplama modülleri de bulunuyor. Bu özellikleri kullanarak, hangi evi satın alabileceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz…

Emlak.net: Bu site de yukarıda saydığımız bazı internet siteleri gibi hem ilan verip, hem emlak hakkında makaleler okuyabileceğiniz otoriter merkezlerden biridir. Dikkati çeken ise, sadece belli tarzlarda arsa, daire ve konut değil, bunların dışında dağ evi, depo, benzin istasyonu, bağ, zeytinlik ve benzerleri gibi satışların da yapılıyor olması…

EmlakKonut: 20,6 milyar liralık aktif toplamıyla Türkiye’nin en güçlü şirketleri arasında yer alan ve bir başbakanlık iştiraki olan emlakkonut.com.tr sitesinde, devlet destekli konut projelerine yer verildiğini ve bunlar hakkında ayrıntılı bilgiler verildiğini görüyoruz. Ayrıca kampanyalı satışlar, tüm satış ihaleleri ve ihale şartlarını inceleyebilirsiniz.

Hiç kuşkusuz sitemiz de gelişimini sürdürmekte olup, hem web üzerinden, hem de sosyal medyadaki hesapları aracılığıyla en son lansman etkinliklerini ve emlak haberlerini siz değerli okuyucularına ulaştırmaktadır.